reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Megi ciuszku dla Olenki sa naprawde swietne ale ja to bym sie raczej bala licytowac za tak wysoka kwote. Podziwiam CIe.

A co do sukien slubnych to ja nie mam najmniejszych szans na to ze moja sprzedam. Fakt ze zafundowla mi ja babcia i kosztowala w sumie tylko 1000zl bo szyla mi ja znajoma krawcowa wg zdjec z katalogu. Tyle tylko ze ja biorac slub koscielny bylam w 6 miesiacu ciazy i krawcowa powiedziala ze mialam bardzo nitypowy ksztalt brzucha. Troche sie kobitka natrudzila zeby dobrze top lezalo. I dlatego moge sobie na nia potrzec do konca zycia :-D
 
luczynko ja tez miałam już czteromiesięcznego Krzysia pod serduszkiem ale niewiele osób o tym wiedziało (choć to nie był ślub ze względu na ciąże, bo był planowany na rok i 9 miesięcy przed) , bo ja juz tak wyglądam całe zycie jakbym w ciąży była :-( a do tego jeszcze jestem niska - nie ma drugiej takiej jak ja :-D
 
Megi u mnie niestety wszyscy wiedzieli bo mialam ooooooooooogromny brzuch :tak: no i do tego opuchniete nogi bo w ciazy mialam gestoze wiec cale wesele praktycznie przesiedzialam i to w klapkach (dobrze ze nie bylo tego widac spod sukni) :-( my juz bylismy prawie rok po cywilnym a koscielny byl zaplanowany na 23 wrzesnia a tu bum termin porodu na 24 :-D dobrze ze przelozylismy bo urodzilam 20 :-)
 
MEGI - ciuszki super, ale będzie wystrojona:tak: laleczka, ale cena też niezła, chociaż ja kupując na kilkunastu conajmniej aukcjach zapłaciłam pewnie tyle samo.Teraz jak Igor wyrasta z ciuchów to je sprzedaję na allegro
 
reklama
Do góry