reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Margolis a nie boisz się, że o te drewniane szczebelki moga sie uderzyć głowką:confused: :eek: , w tych innych kojcach jest jednak siatka i na poręczach jest gąbka. Ale jeśli chcesz włożyć dwójkę do jednego kojca no to faktycznie ten jest najwiekszy:tak: :-D
 
reklama
W łóżeczkach też mają drewniane a ten jest tak duży że jak zostawię ich na środku to dużo czasu im zajmie dojście do szczebelek;-) a poza tym raczej same tam nie będą... a nie wyobrażam sobie, że mogłabym ich wkładać do osobnych kojców a do tych małych razem sięnie zmieszczą...
 
Margolis kojec naprawde swietny :tak: sama chetnie kupilabym go Oliwce ale obecnie nie mamy zadnych wolnych funduzy, nasza koasa wyczerpala sie calkowicie bo wlasnie dzisiaj kupilismy Oliwce cosik nowego-4 kółka ;-)
MAm nadzieje ze fotka sie zaladowala.
Tylko my wybralismy inny kolor niz na zdjeciu-błękit
 
Dziewczyny, uwierzcie mi ze chcialam wrzucic wieksza fotke ale nie umiem bo znalazlam tylko male zdjecie na necie tego modelu a jeszcze mi wyskakuje ze jest za duze i zaladowalo sie dopiero w takiej wersji :eek: moze jak jutro bedziemy juz mieli nasza bryczke to zrobie w weekend kilka fotek i wrzuce na bb.
 
Kiedy zamierzacie kupować dzieciom następny fotelik samochodowy??:confused: Bo ja się tak już zastanawiam, chociaż oczywiście na razie nie mamy kasy, tym bardziej, że jutro bedziemy chcieli kupić jej kojec. Moje dziecko jest dosyć długie no i jak ją przypinamy tyłem do kierunku jazdy to niestety nóżki jej się już opierają o siedzenie.:eek: :baffled: Tylko kurcze w tych następnych fotelikach siedzenie jest bardzo pod kątem 90 stopni, to chyba dziecko już musi dobrze siedzieć:confused: No ale za 2 miesiące to już naprawdę musimy kupić koniecznie.
 
Renee - te foteliki co mamy są do 13 kg więc spokojnie jeszcze jest duzo czasu. A nie powinnaś przypinać jej w tyle przodem do kierunku jazdy:confused: :confused: Kamilek też jest duzy i troszke mu nózki wystają ale ja siedze zawsze z nim z tyłu i jest przodem do kierunku jazdy.
 
reklama
Kochane,mam pytanie. Czy ktoras z Was uzywala,albo slyszala cos na temat pieluszek Fitti? Sa dostepne w Biedronce - takie z misiem na opakowaniu. Od 7-18kg,bodajze. Moze bym ich sprobowala,ale sa pakowane po 64szt. az,no,a co,jesli Zuzi nie podpasuja? :baffled: Mam nadzieje,ze ktoras z Was,cos o nich wie. :-p :-)

No,a poza tym,to ktore z Rossmana kupowalyscie? I po ile sztuk sa pakowane i jaka jest ich cena?

Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi. :-)
 
Do góry