reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Renee,ja te 4+ widzialam na stronie Rossmana. ;-) Jak bede w tym sklepie,to sobie na opakowaniu przeczytam,czym sie roznia 4 od 4+. ;-) 4 jest od 7-18kg,a 4+ jest od 9-20kg... Czyli tym sie na bank roznia,ale nie wiem,czy czyms jeszcze,hm...
 
reklama
Agutko z tego co widziałam na opakowaniu to niczym więcej może ilością;-)
 
Edytko,aaaa no to dobrze,ze tylko tym. ;-) Mniejszy dylemat. :-p Wezme te,ktorych jest wiecej. :tak: :-D
Mam nadzieje,ze podpasuja slodkiej pupce Zuzanki. :-D
 
Renee kojec śliczny!!!
Co do pieluch to my używamy pampersów 4 i sa ekstra! Przede wszystkim dlatego, że mają takie rozciągliwe rzepy :)
 
Kupilysmy wczoraj Rossmanowskie pieluszki. Mam nadzieje,ze dlugo beda utrzymywac suchosc pupki. :tak: Sprobuje ich od razu,jak tylko skoncze obecna paczke pieluch. ;-)
Wczoraj tez kupilam Zuzi ... szczoteczki do zebow! :laugh2: :-D :-p Z Canpola. ;-) Sa tam 3 sztuki,dostosowane do kazdego uzebienia albo jego braku. :-p Hehe,najlepsza jest ta do samych dziaselek. :-D Wyglada,jak maczuga. :szok: :-D :tak: "Mylysmy" juz nia Zuzankowe dziaselka. :-D Mojej Corci bardzo sie to podobalo,szczegolnie,gdy "szczoteczka" zaczynala piszczec na Jej dziaselkach. :-D :tak:
 
No Agutko fajny wynalazek, chyba też się za czymś takim rozglądnę:tak: :-) , bo Ala cały czas mi smoczka gryzie traktując go jak gryzaka, prawdziwego gryzaka nie chce.
 
reklama
A ja wcozraj w ciucholandzie zakupiłam kurteczkę mojemu Misiowi;-) wprawdzie zima się kończu,ale nie mogłam się jej oprzeć:-D poza tym wiem,że musze jeszcze urodzić córcię bo maja tam cudne sukienusie dla dziewczynek:tak: ;-)
A oto ta kurteczka
 
Do góry