reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

No tak,my też bo sie spokojnie mieści do bagażnika bez ściągania kół.Ale czy dobrze się go będzie prowadzić?
Wiesz Nadziu ja go widziałam tylko przy zamawianiu no i w sieci,ale nie berdzo juz pamiętam ::)
 
reklama
Edi kurcze nie wiem bo nie jezdze nim stoi sobie w pokoju i go nie dotykam patrze sobie na niego. Chociaz pierwsza próba byla smieszna w domu raz nim pojezdziłam i wjechałm w stół i w okno balkonowe w duzym pokoju. Moja mama sie smiała ze najpierw zanim wyrusze w droge z Julka w srodku to musze na sucho potrenowac bez niej :p
Ale wydaje mi sie ze bedzie ok :)
 
Wózeczek mojego maluszka jest u moich rodziców. troszkę nim pojeżdziłam i super się go prowadzi. Zobaczymy jak to będzie już na spacerkach z malutkim :)
 
A ja czekam na mój zamówiony wózek i jeszcze kuriera nie ma :p ale na pewno jak nie dzisiaj to dojedzie jutro ;)
 
Edi.. spokojnie mi te kółka wystrczały i na śnieg i na deszcz i do lasu i na plażę .. serio.. nie wiem jakie są teraz (ale raczej nie mniejsze niż 2 lata temu) u nas super się ten wózek sprawdził.. prowadził się super i w dodatku wtedy był najlżejszy spośród wózków z pompowanymi kółkami..
jedyne co Wam poradzę to.. nasmarować od razu sprężyny od amortyzacji - zwłaszcza, że nas czeka okres jesienny - mi na jesteni strasznie skrzypiały sprężyny ale po posmarowaniu wd40 ( każda z Was zrobi to samodzielnie) przestały..
no i serwis deltima jest naprawdę rewelacyjny!. ja postanowiłam wymienić rączkę na nową (te nowe mają metalowe zaczepy na torby a stare miały plastikowe, które się połamały) i przysłano mi ją w ciągu 1 dnia.. rewelka..
 
Ja to troszkę jestem przerażona...wózek bliźniaczy waży ok. 24 kg...do tego dojdzie dwóch facecików niczego sobie....jak ja dam radę z tym cięzarem...ja już nie myślę nawet o wjeżdżaniu gdzieś po scodach bo to bez szans ;)
 
Ja mam pytanie z innej beczki!! O PROSZEK DZIDZIUŚ, GDZIE, TZN. W JAKICH SKLEPACH MOZNA GO KUPIĆ???CZY KTOŚ MOŻE WIE??? podobno jest dobry i nie drogi, tylko nie mogę go nigdzie znalezc :)
 
reklama
no z tym proszkiem to i ja mam problem.. w zadym supermarkecie go nie ma.. szukałam teżw rossmanach i innych biedronkach.. teraz zaczynam penetrowac okoliczne sklepy 'z chemią gospodarczą"... na razie nie znalazłam..
 
Do góry