reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Renee,mi od razu sie rzucil w oczy - pod wzgledem cenowym i wygladowym. :D Obadalam go calkowicie,no i rozmawialam ze sprzedawczyniami na jego temat i jest jak najbardziej przystosowany do zimy. :D Kolory to prawda - szok poprostu,hihi. :D Tutaj na stronce nie ma wszystkich. ;) Rozowy w sklepie tez byl,ale nie w krateczke. ;) Musze rozmyslec kazdy za i przeciw i wtedy wybiore jakis kolorek,ktory bedzie najodpowiedniejszy. :D Fakt,chcialabym rozowy,bo mam na punkcie tego kolorku bzika,ale to sie jeszcze obmysli. ;) Okazalo sie,ze jeszcze dodatkowo dostane do niego folie przeciwdeszczowa. :D Spiworek dostalam od Pan z pracy,wiec juz niczego do niego brakowac mi nie bedzie. :D
 
reklama
Edi chyba faktycznie się tam przejadę. O wózkach Mikado pisała Adasia, całkiem zapomniałam o nich a faktycznie podobny ::) ale pojadę i porównam.

Baśka ale ile tego rabatu dostałaś?

Leyna a co do tego proszku dzidziuś - czy można go używać do automatu? bo jak są w składzie płatki mydlane to chyba nie? ::)
 
Ja z tymi podkładami do łóżeczka to bym się wstrzymała. Poco kupować coś co może nie mieć zastosowania? Ja musiałam prześcieradło zmieniać ze względu zasikania może ze 3 razy. Poprostu jak dobrze założysz pampersa to dziecko nie zasika wszystkiego wokól siebie ( szczególną uwagę trzeba zwrócić zakładając pieluszkę chłopcu - siusiaczek do dołu :)).
Dodam że w szale zakupów często kupujemy takie rzeczy, których prawie lub wcale nie używamy a kosztują często nie małe pieniądze. I fak jest taki, że można było by w to miejsce kupić coś innego a tak to mamy rzecz, która jest zbędna i zajmuję miejsce - ja mieszkam w domku jednorodzinnym, mam do dyspozycji wyłacznie dla siebie dwa pokoje w tym jeden dziecięcy, w którym zanjduję się szafa z ubraniami i rzeczami dzieci i pęka w szwach, a jeszcze ile tego znajduje się na strychu a co mają powiedzieć Ci , którzy mieszkają w mieszkankach w bloku - współczuję.

Więc apeluję do Waszego zdrowego rozsądku: kupujcię naprawdę najpotzrebniejsze rzeczy, jeśli Wam coś będzie bgrakowało to mamy teraz takie czasy, że w sklepach wszystko można dostać a w zakupach po porodzie może pomóc np. mama, siostra a nawet dobra koleżanka.
 
Eeee tam! taki podkład pod prześcieradło kosztuje 4 zł. ja go kupiłam i rozłoże. Będzie leżał pod prześcieradłem tak długo, az mała go zasika :laugh:
 
Mysiu oni tam dają upust 5%na różne zakupy a na wózki jest różnie,ale raczej nie procentowo. W ub.roku jak zamawialiśmy tam wózek to dostaliśmy 50 zł. rabatu a teraz tylko 20zł,wynika to pewnie z tego za ile oni go kupują.Za to fotelik dostaliśmy z 5%upustem.
 
A ja mam sklep, w którym po pierwszych zakupach za 5 stów dostaliśmy kartę stałego klienta i teraz prawie na wszystkie rzeczy mamy 5 % zniżki. Jak pojechalismy robić drugą turę zakupów to już za wszystko było parę złotych mniej.( Dobrze, że nie kupowaliśmy wszystkiego za jednym zamachem ;) ;D)
 
My też dostaliśmy karte stałego klienta z 5% rabatem do sklepu w Katowicach gdzie kupowaliśmy fotelik i zastanawiam się czy warto jechać do Zabrza - chyba nie, bo za benzynę zapłacę więcej ;)
 
mycha12 pisze:
Leyna a co do tego proszku dzidziuś - czy można go używać do automatu? bo jak są w składzie płatki mydlane to chyba nie? ::)

można :) bo to jest proszek z dodatkiem płatków mydlanych a nie same płatki :)
 
A ja mam proszek Bobas.Prałam w nim w ub.roku,ale nie mogłam go sprawdzić więc jakoże mi go zostało to teraz to sprawdzę ;)
 
reklama
Mycha12- dostałam upust 5% w sumie na wózku zaoszczędziliśmy nie całe 50 zł niż w innym sklepie. Za wózek Mikado Oxford z fotelikiem zapłaciłam 1095 zł. Już go dzisiaj odebrałam i zawiozłam do rodziców (będzie tam aż mały pojawi się na świecie).Dostałam gratisowo jeszcze butelkę firmy bbeyou :)
Kupiłam jeszcze dziś kilka drobiazgowych rzeczy tj. nożyczki do paznokci, gruszka do noska Chicco, smoczek,termometr do wanienki, myjkę-rękawicę, szczotkę z miękkim włosem, wkładki laktacyjne Gerber i takie dekoracje ścienne nad łóżeczko w postaci Kubusia Puchatka i pszczółki :)

Ja mam kupioną ceratę pod prześcieradlo nie kosztuje majątek więc ją kupiłam.
 
Do góry