reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Kilo mi odradzano baldachim, ponieważ baldachim tylko ładnie wygląda ale nie przepuszcza światła, ani powietrza i zbiera sie na nim kurz!! :p :p zdecydowanie lepsza jest moskitiera!! ale oczywiście są rózne gusta! ;)

A ja ostatnio mam ogromną ochotę wyprać i wyprasować wszystkie ciuszki dla małej!! :laugh: i tak wogóle wydaje mi się, że na tym etapie trzeba być już gotowym na wszystko!! ;)
 
a wogóle KILO WITAJ wśród wrześniówek..

ja też jednak odradzam baldachim.. miałam i szybko go zdjęłam.. miałam wrażenie, że małej jakos duszno tam pod tą zasłoną jest..
 
Ja wczoraj bylam na zakupkach z Kuzynka i kupilam Zuzi kolejne rzeczy,a co tam. :D Tym razem padlo na termoopakowanie na butelke,nozyczuszki do paznokietkow,chusteczki te nawilzone i szczoteczke i grzebyczek do wloskow. :D Ahhhhhhhhh uwielbiam takie zakupki. ;D
 
Ja też uwielbiam te zakupy!! a wczoraj trochę mi sie nudziło bo mąż był w trasie i miał przyjechać dopiero w nocy, wiec wyprałam wszystki ciuszki dla małej!!! i bede sobie je tak powoli prasować i sie zachwycać!! ;D
 
Macie rację z tymi baldachimami, to tylko brak powietrza i zbieracz kurzu.Ja nie kupuję napewno, jak już to moskitiera.
Mycha ja też mam ochotę na pranie i prasowanie ubranek :) ale czy do czasu porodu nie bedziemy musiały zrobić tego jeszcze raz? ;)
 
Adasiu ja po wypraswaniu tych ubranek zapakuje do worka i w kartonik i nie bede juz prała drugi raz!! a robie to już dlatego że tak sie zastanawiałam co ja bym zrobiła gdybym nagle musiała jechac do szpitala?? wiec wole zrobić to teraz!
 
Mych te wyprane ciuszki to ja bym nie wkładała do worków bo będą brzydko pochnieć.
Najlepiej poukładać w szfie i na noc zawsze ją otwierać.Lub na wieszaczki ;)
 
reklama
Do góry