reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

No to ja sobie mogę wyobrazić tą listę fotelików w tej gazetce!! najtańszy pewnie był za 400zł. ;) ;) szok!!
 
reklama
Mycha jeżeli jeszcze Cię interesuje wózek MIKADO , to napisali mi że cena wózka czyli gondola, spacerowka + fotelik do auta i adapter do jego zainstalowania wynosi 976,00 Wydaje mi się , że to korzystna cena
 
Adasiu wózek + fotelik z adapterem 976zł?? na pewno ?? a gdzie mozna jes zobaczyć i ewentualnie kupić??

i jak to jest z tym prowadzeniem?? dziewczyny pisały że tr trójkołowce nie prowadzi sie za dobrze??!!
 
tak jak pisałam 8 fotelików brało udział w teście...pewnie nie chodziło, że 8 najlepszych (napewno nie) ale jak oni je dobrali nie mam pojęcia

1 miejsce - CHICCO KEY 1 - OK 800 PLN
2              BEBE CONFORT ISEOS IT - OK 850 PLN
3              MAXI-COSI PRIORIFIX Z ISOFIX - OK.650 PLN
4              RAMATTI WENUS - OK.300 PLN
5              JANE RACING - OK.650 PLN
6              CONCORD TRIMAX - OK. 600 PLN
7.             RENOLUX - OK.350 PLN
8.             PHOENIX PRINCE- OK.60 PLN (i ten jest podany jako fotelik przeciw mandatom a napewno nie dla bezpieczeństwa dziecka)

więc pewnie chodziło o rózne modele z róznych półek...szkoda tylko, że nie ma tych o których my tu rozmawiałyśmy

Powiem Wam, że mnie zaintrygował fotelik RENOLUX gdyż pisze, że jest od urodzenia dziecka do 4 roku życia...hmmmm...jeśli na tak długo to można pomyśleć i nad ceną 350 zł ...do tego jest fotelikiem obrotowym czyli mozna w czasie jazdy obkręcać dziecko np. do karmienia...itd....jednak w kategorii montaż w samochodzie otrzymał "0" pkt ;)...ale nasz mężowie by się nadenerwowali....
 
hej hej.. ale rammatti Wenus to fotelik dla drugiej grupy wiekowej ( wiem, bo Anka w takim jeździ)
dla niemowlaków i noworodków sa ramatti Mars - byłam niedawno w sklepach (moja siostra ma teraz urodzić i jej doradzałam) i oglądając różene foteliki ten właśnie dla niej wybrałysmy - bardzo fajnie wygląda, w przeciwieństwie do np grillo deltima i wielu innych ma możliwość zamocowania pasów samochodowych pod fotelikiem, co daje większą swobodę ruchu nóżkom dzidziusia..

a pozatym moim zdaniem te crasch testy jednak robią firmy z wyzszej pólki, bo większość polskich firm na takie badania nie stać ( i te wyniki bardzo podnoszą cenę tych fotelików)
 
...nie wiem...napisane jest, że jeżeli foteik ma znaczek "E" to jest dopuszczony na rynku polskim i to jest równoznaczne z tym, że przeszedł crashtesty
 
no tak.. jakies crasch testy to każdy fotelik musi przejść.. ale te crasch testy robione przez duuże firmy testujace, te właśnie publikowane w gazetach to sa juz napewno dużo droższe.. jak ja kupowałam deltima grillo to nawet na www.autofotelik nie było o nim mowy, jakby nigdy nie był testowany.. zadzwoniłam wtedy do deltimu i wyjaśnili mi, że robili swoje testy i fotelik jest zaakceptowany do obrotu.. więc jakoś to tak jest :D
 
MYCHA wejdż sobie przez google lub inną wyszukiwarkę na stronę wózki MIKADO i tam wszystko masz napisane .Ten model wózka to OX-FORD , najnowszy model .Myślę że nie każdy trójkołowiec się żle prowadzi, ten ma cztery koła ale dwa przednie są blisko siebie i dlatego wygląda jak trójkołowiec
 
Mam pytanie o wózek... Ostatnio wpadł mi w oko Jędroch (Bartatina Plus) - słyszałyście coś o tym??? CZy jest to godne polecenia? Zastanawiam sie ostatnio nad tymi wózkami i już głupieje....
 
reklama
http://www.fotelik.info/
polecam ta stronke  z tego co mi wiadomo bardzo dobre sa foteliki maxi cosi bardzo bezpieczne lepiej kupic lepszy fotelik nie ma co na tym oszczedzac i fotelik powiniem byc nowy w zadnym wypadku nie  uzywany.Z tego wzgledu ze nie mamy pewnosci co ten fotelik w przeszlosci przeszedl.

ps.przepraszam ze sie wtracam  ale akurat sobie czytam wasze forum.Pozdrawiam i lekkich porodow zycze:)
 
Do góry