reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
ja osobiście jestem zwolenniczką tradycyjnych, czterokołowych. Chociaż sama gondolka ciekawie pomyślana z tą siateczką. I kolorek też super
 
no ja też wolę 4 kołowe, bo się lepiej prowadzą.. zwłaszcza po podjazdach - te trzykołowe trzeba jaakoś do połowy w górze trzymać i tylko na dwóch tylnich podjeżdzać..
ale za to te trójkołowce wyglądają duzo łądniej..

 
Wózki MIKADO nie są drogie.Te tradycyjne czterokołowce są w cenie 650-690 zł.Wysłałam maila do producenta z zapytaniem o cenę tego nowego modelu, sama jestem ciekawa.Na tym stelażu można zamontować fotelik z pomocą adaptera .Jeżeli cena będzie przystępna to napewno ten wózeczek wybiorę
 
Wózeczek jest super bardzo fajna gondolka no i zielony jest ekstra.
Czy to jest sama gondola czy takze i spacerówka?
 
reklama
Nadzia- na zdjęciach jest pokazana spacerówka i gondola.Najlepiej wejdzcie sobie na stronę MIKADO tam jest sporo napisane na temat tego modelu wózka.Co do ceny to jeszcze mi nie odpisali ale jak się dowiem to napiszę na forum.
 
Do góry