reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Ja dzisiaj korzystając z tego, że jestem w Wawie, kupiłam w Ikei przewijak :) z jasnej brzóski :)
Najpierw chciałam komodę wraz z przewiajakiem ale dość drogo wychodziło, więc kupiłam komode osobno i przewijak osobno :) też niezle wyszło :) takze teraz mam już prawie wszystko!!! hura!!! ;D
 
reklama
To tak jak ja też mam już prawie wszystko oprócz kosmetyków, fotelika i wózka. Z wózkiem sie nie spieszę bo chyba nawet kupię go po porodzie do sierpnia musze tylko zakupić wszystkie kosmetyki i fotelik!!

Już sie nie mogę naczekać na moją niunię!! :laugh: :laugh:
 
Mycha.. z tym fotelikiem może też się wstrzymaj..
ja jak rodziłam Anke też miałam upatrzony wózek ( fotelik mieliśmy pożyczyć) .. jak się Ania urodziła, to mąż poleciał do sklepu zakupic wózek.. i co się okazało.. że do wózka w ramach promocji za 10 zł dokupuje sie fotelik ( w rezultacie mam cały komplet Deltima - z fotelikiem grillo :D )
zresztą koleżanka co Implasta kupowała podobnie się załapała na promocje :D wiec popytajcie w sklepach - często zeszłoroczne modele wózków czy fotelików właśnie są w promocji a niewiele się różnia ( zazwyczaj kolorystyką)
 
A ja kupiłam dziś na szrocie z używanymi meblami piękne olchowe łóżeczko-tapczanik z wyrzeźbionym misiem! Cudo! Za 50zł. Twraz tylko odnowić i będzie ładniejsze od tych nowych! :)
 
Już się zdecydowałam i kupuję ten wózeczek , raczej w kolorze zielonymhttp://www.wozki-mikado.pl/pl/ox-ford.htm
 
reklama
Do góry