reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

A ja mam kolejne pytanko do obecnych mamuś. Jakie kosmetyki dla dzidzi możecie polecić. Wprawdzie nie zamierzam jeszcze ich kupować ale rozgląałam się i nie wiem bo jest taki wybór, NIVEA, J&J, bambino i jakieś niemieckie. Co mozecie polecić??
 
reklama
Mychuś już jakiiś czas temu pisałyśmy o tym (jakoś tak chwile przed dyskusją nt pampersów) i zgodnie doszłyśmy do wniosku,że na początek najlepiej kupić najmniej uczulające polskie Bambino..
 
Aha! to sorki z lenistwa nie chce mi sie wracać to wszystkich postów a tez mi się wydawało że już było o tym pisane!! ;D ;D
 
Ja natomiast testowałam rożne i zostałam przy J&J i są dla mnie i Martyśki najlepsze.
Oliwka rewelacyjna, teraz całe ciało nacieram po kąpieli i bardzo mi odpowiada ich zapacz.Niestety bambino niezbyt mi odpowiadało mimo że jest tańsze.
Ale trzeba wyprubowywać i szukać najlepszego.
Co do proszku to mała była uczulona na większość i najlepszy okazał się Bobas.
 
Dziewczyny wszystko OK ale przecież w końcu będę musiała kupić zestaw kosmetyków dla dzidzi no i co ja mam kupić no!!!! :( ???
 
Z tego co wszedzie trąbia to kosmetyki Johnosona sa najbardziej uczulające.Wypróbuj najpierw te tańsze,bo najwyżej mniej stracisz gdyby dzidzia ich nie tolerowała.
 
Zgadzam się z Edi .Moja córka i ja też jesteśmy uczulone na Johnssona.Szczególnie oliwka!Najlepsze polskie bambino !
 
ja uzywalam J&J i było wszystko w porządku, teraz też na nie stawiam choc nie w pierwszym miesiacu.
 
reklama
Do góry