reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Ja już myślęo spacerówce bo w godole to już ledwo upycham moje maluchy. Może jeszcze z miesiąc wytrzymam żeby było cieplej a do tego mam śpiwory do spacerówki więc może jakoś to będzie...
 
reklama
Ja jeszcze o spacerówce nawet nie myslalam :baffled: wydaje mi sie ze Oliwka jest jeszcze za Mała jak na spacerowke, musi dopiero dobrze siedziec zeby Ja tak wozic. A pozatym to ona jak tylko wychodzimy na spacer to zaraz zasypia wiec gleboki wozek jak najbardziej nam jeszcze odpowiada, no a Roan Marita ma dosc duza gondole wiec nie mamy jeszcze tego klopotu ;-) Wydaje mi sie jednak ze za miesiac lub dwa przeniesiemy sie na kolejny etap wozkowy ;-)
 
Luczynko, ja też o tej porze nie myślałabym o spacerówce,planowaliśmy kupować nowy wózek na wiosnę lub nawet dopiero na lato, ale Ala dostała ją na chrzciny od dziadków;-) , no a siedzi w niej tak jak w foteliku, czyli na razie jeszcze na półleżąco:tak: :-)
 
Renee wiem o co chodzi:tak: , a my w domu mamy bujaczek dla Oliwii wiec spacerowke jeszcze oszczedzimy ;-) kupilismy wozek gleboki, spacerowy i fotelik do samochodu razem. Wszystko firmy Roan. Pojechalismy do hurtowni i byla promocja wiec zaplacilismy 1200zl. Tzn 1000 na wozki dali tesciowie a 200 za fotelik dala moja siostra czyli chrzestna Oliwki. Wiec nam sie udalo :cool2: :-)
 
A Moja Zuzia,wzbogacila sie dzis o takie buciki. :-D :-D :-D

pantofelkich4.jpg
 
reklama
Do góry