reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Edi kurteczka bossska:-) Wojtus wyglada w niej jak dorosly facet;-)

Agutko ja tez juz myslalam nad taka "szczoteczka do zabkow" ale jakis konkretnych krokow nie podjelam:zawstydzona/y: teraz Twoj zakup pewnie mnie zmobilizuje ;-) w niedzxiele jedziemy na zakupy to rozejrze sie za czyms takim:tak:

A co do fotelikow do samochodu to my chcemy kupic nastepny w kwietniu-maju i tez juz taki porzadny ale 500-600zl nie dam napewno bo najnormalniej w swiecie nas nie stac. Wydaje mi sie ze taki za ok 300zl.
 
reklama
Edi kurteczka bajer, strasznie mi się podobają sztruksowe ubranka dla maluchów.A Wojtek prawdziwy mężczyzna i jak poważnie w niej wygląda, super chłopak.
Agutko Ty jesteś motorem napędowym:) nawet bym nie pomyślała o szczoteczce ale skoro jest coś takeigo to sprawdzę.
Luczynka moja znajoma ma 6miesięczne dziecko, kupiła juz fotelik od 9-25kg. za 320zł. oglądałam jest naprawdę dobry, funkcjonalny i ma zachwane normy bezpieczeństwa, więc cena niekoniecznie musi świadczyć o jakości.My też musimy pomyśleć o foteliku bo coraz ciaśniej się robi:).A..co do zakupów to polecam wyprzedaż w Smyku, ceny nawet dostępne:).
 
Edi kurteczka fajowa, a jak mu w niej ładnie!:tak: :-)

Luczynko, dla mnie 600 zł za fotelik to też zdecydowanie za dużo.Ja widziałam fajny za 375 zł. w takiej kategorii wagowej jak pisze Cudek 9-25 kg.:-) Były też fajne za 305 zł, więc spokojnie za 300 zł kupisz coś sensownego:tak:
 
Renee a ja dziś u siebie w sklepie dla dzieciaków widziałam taki kojec jak wasz no i kosztował 310 zł! Nie wiem czy Ty kupowałaś na Allegro, ale jednak można tam oszczędzić - ten link co wkleiłaś - tam był chyba za 270 czy cos takiego. Ale fajny ten kojec naprawdę :)
 
Renee ja ostatnio widzialam fajny fotelik za 365zl ale poki co tylko sie rozgladam. Konkretnie bede szukac gdy bede pewna ze decydujemy sie juz na kupno :tak:
 
Jeżeli chodzi o kojce to super sprawa, my taki kupilismy na allegro razem z płozami do bujania, niestety trzeba było do niego dokupić materacyk bo ten turystyczny był bardzo twardy.Ale gość nam obniżył troszke cenę :tak:
 
Edi,kurtalka bosssssssska! :tak: Jednak ciucholandy to jest to! :tak: :-D

Luczynko,kupuj kupuj - polecam! :-D Mowie Ci,jaka to mi frajde sprawia! A Zuzi to juz maxymalnie. :-D Dzis "mylam" Jej dziaselka 3 razy - jak nalezy. :-D I kurde,tak Jej sie podobalo,ze az piszczala z zachwytu,hihi. :-D Oby lubila chodzic do dentysty,tak jak Mamusia. :-p :-D

Cudku,chyba,powinnam zmienic nick na MOBILIZATORKA. :-p :-D :laugh2:
 
Edi, albo mi się wydaje, albo ta kurtka będzie też dobra w przyszłym roku :laugh2: Bardzo mi się podoba. Muszę się kiedyś przejść na ciuchlandię, ale ja jestem maniaczka ciuchlandowa, jak juz pójdę to wpadam w ciąg i cały czas chodzę i kupuję wszystkim ciuchy :-) W dodatku uwielbiam grzebać w ciuchach - chodzę do swojej bardzo dużej ciuchlandii (to chyba jakaś sieć sklepów jest), gdzie ciuchy leżą na stołach zupełnie nie posegregowane - wychodzę wtewdu po godzinie grzebania z wypiekami na twarzy i reklamówą ciuchów (w części, jak się potem okazuje niepotrzebnych).
 
Luczynka - ja dziś oglądałam foteliki samochodowe. Widziałam za 329zł firmy Coneco zresztą na allegro możesz sobie je zobaczyc. Fajne są a cena nawet przystępna:-D I jest on od 9-25kg.

Renee- a jakiej firmy masz upatrzony fotelik:confused: :confused: :confused:

Agutko - a już się szczotkuje dziąsełka:confused:
 
reklama
Baska ja tam nie patrzę na firmę;-) , zresztą za taka cenę to pewnie jakaś super znana firma nie jest, poza tym ja i tak na firmach produkujących foteliki się nie znam:no:
 
Do góry