reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech

Aniaa ja mam wózek z rączką przekładaną i jestem z niego zadowolona, bo jak chce zeby niunio zasnał i mnie nie widział to przekładam rączke.
 
reklama
Taki wózek z przekładaną rączką jest fajny - ja nie stety nie mam.
Na razie mały jeszcze w gondoli jeździ więc mnie widzi, ale jak przesiądziemy się w spacerówkę to już pozostanie oglądanie świata.
 
witam wszystkich. Przymierzam się do kupna spacerówki slapi. O takiej pisała blondi20 chyba na 34 stronie. Tyle tylko ze ja ją chce dla 2 latka,bo nawet dla mniejszych się nie nadaje z powodu braku regulowanego podnóżka i amoryzacji. Ma ją ktoś do dziecka w tym wieku? Pozdrawiam
 
witam wszystkich. Przymierzam się do kupna spacerówki slapi. O takiej pisała blondi20 chyba na 34 stronie. Tyle tylko ze ja ją chce dla 2 latka,bo nawet dla mniejszych się nie nadaje z powodu braku regulowanego podnóżka i amoryzacji. Ma ją ktoś do dziecka w tym wieku? Pozdrawiam
hmmm u nas chyba nikt nie ma oprocz mnie.ja juz malego w nim wozilam i jst ok.na lezaco oczywiscie bo do podnozka jeszcze kilometr ma;-)ale zapytaj na forum polecam- odradzam w gieldzie na bb, bo tam jest watek o spacerowkach.moze tam ktos ma dla starszego dziecka.
 
witam wszystkich. Przymierzam się do kupna spacerówki slapi. O takiej pisała blondi20 chyba na 34 stronie. Tyle tylko ze ja ją chce dla 2 latka,bo nawet dla mniejszych się nie nadaje z powodu braku regulowanego podnóżka i amoryzacji. Ma ją ktoś do dziecka w tym wieku? Pozdrawiam
Dla dwulatka to ja mam spacerówke ale wipera i sllow brdzo fajna sprawa woziłam synka w niej jak tylko nauczył się siedzieć ma fajne amorki regulowaną podnużke zabezpieczenia dla mniejszych i większych dzieci jest lekutki i łatwo się składa jak znajde chwilke to wkleje zdięcia
 
Oliwia tez w spacerowce nie bedzie na mamusie patrzec :-( A szkoda :-(
Tzn w tej co ostatnio kupila to bedzie ogladala swiat ale w tej co mam gondole to mam spacerowke ( tylko ona mi sie nie podoba hihi a sama wybieralam hehehe ) i tam oli moze siedziec wzrocona do mnie i do swiata :-)
 
teraz chyba takie standardowe spacerówki nie mają obracanych rączek tylko te wózki co mają przystosowanie dla malutkich dzieci są obracane te tzn. głębokie wózki
 
teraz chyba takie standardowe spacerówki nie mają obracanych rączek tylko te wózki co mają przystosowanie dla malutkich dzieci są obracane te tzn. głębokie wózki

moja tesciowa byla dzis w sklepie z wozkami,bo chyba nie dowierzala nam,ze juz trudno o spacerowki z przekadana raczka i pytala sie babki,no i okazalo sie,ze to podobno sa juz takie wymogi unijne,ze nie ma przekladanych raczek:szok: tylko dlaczego:confused:
 
Witam wszystkie mamusie!!!
Jestem nowa na forum, nie za bardzo jeszcze wiem co i jak więc z góry przepraszam za wszystkie błędy :-)
od razu mam prośbę - czy któraś z Was nie ma może do sprzedania parasolki do wózka x-lander niebieskiej ale w kolorze z 2007roku? Nigdzie nie mogę takiej znaleźć :-( we wszyskiech sklepach są modele z 2008 i 2009 roku a ja chciałabym mieć taki sam kolor....
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 
reklama
Jakby któraś z Was słyszała o spacerówce Quinny Zapp do sprzedania, to będę wdzięczna za info.
Kolor obojętny - byle tanio ;-)
 
Do góry