reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech


widziałm go dzis w sklepie i hmmmm jak dla mnie h... sie prowadził przednie koło wogóle nie współgrało i sie blokowało. Moze to wina podłoża w sklepie bo na zewnatrz z nim nie wyjezdzałam;-)

Kaka ja czekam na relacje z nowego wózia i fotki z Haneczka w środku:tak:
 
reklama
A ja własnie dałam ogłoszenia na sprzedaż mojego wozia...jak mi się uda go korzystnie sprzedac to kupie spaceróweczke;-)
A dalczego wogole zdecydowalas sie na sprzedaz wozka ? z niego chyba spacerowke tez sie zrobi
ZAPODAJ LINKA DO TEGO WOZIA KTORY ZAMOWILAS ;-)
I CO KUPUJESZ?
CZARNA ty tez chcesz kupic wozio ?

Ja mam jeszcze jede wozio ten co mialam gondole Osobno gondola osobno spacerowka i jutro chce aby G mi zlozyl ten drugi wozek i moze sie przymieze z Oli do niego :tak:
 
MALENA
Lniana chusta wiązana ZIEMIA 4,6m (nosidło) (611571641) - Aukcje internetowe Allegro ta jest ok, tylko to jest lniana a nie TKANA splotem krzyżowym, nie wiem jak się będzie układać pod ciężarem dziecka??????


Girasol i Hoppendiz to chusty z górnej półki już, polecam używaną - lepiej nawet się układają i noszą jak nowe.

Czasem warto kupić nową i potem sprzedać, znane firmy to nie ma problemu. Może popytaj na forach chustowych (np. na gazeta.pl) - tam mamy i doradzą i czasem można odkupić lub pożyczyć do spróbowania.

A Ty jaką długość chcesz? Ile Ty i M. macie wzrostu??? Bo ta ponad 6m to przesada, my mamy 4,6m, taką standardową i tak jest długa, ale po zawiązaniu akurat.
 
MALENA
Lniana chusta wiązana ZIEMIA 4,6m (nosidło) (611571641) - Aukcje internetowe Allegro ta jest ok, tylko to jest lniana a nie TKANA splotem krzyżowym, nie wiem jak się będzie układać pod ciężarem dziecka??????

Girasol i Hoppendiz to chusty z górnej półki już, polecam używaną - lepiej nawet się układają i noszą jak nowe.

Czasem warto kupić nową i potem sprzedać, znane firmy to nie ma problemu. Może popytaj na forach chustowych (np. na gazeta.pl) - tam mamy i doradzą i czasem można odkupić lub pożyczyć do spróbowania.

A Ty jaką długość chcesz? Ile Ty i M. macie wzrostu??? Bo ta ponad 6m to przesada, my mamy 4,6m, taką standardową i tak jest długa, ale po zawiązaniu akurat.

Kupiłabym droższą, ale po prostu nie mam wolnej kaski teraz.
Żałuję, że się wcześniej nie zainteresowałam, ale M. był źle nastawiony do chust, więc nie chciałam wojować.
No a teraz mu się odmieniło.

Ja mam 170, Jacek 180, no i nie jesteśmy chudzi raczej :tak:
Ja tak rozmiar 40 noszę teraz.
To ta 4,6 wystarczy?
Czyli taka lniana może być niewygodna dla malucha?
 
Kupiłabym droższą, ale po prostu nie mam wolnej kaski teraz.
Żałuję, że się wcześniej nie zainteresowałam, ale M. był źle nastawiony do chust, więc nie chciałam wojować.
No a teraz mu się odmieniło.

Ja mam 170, Jacek 180, no i nie jesteśmy chudzi raczej :tak:
Ja tak rozmiar 40 noszę teraz.
To ta 4,6 wystarczy?
Czyli taka lniana może być niewygodna dla malucha?

Cytuję z hustomania.pl o rozmiarze: "Standardowa długość tkanej chusty wiązanej to ok. 4,6 m. Pozwala na wiązanie na wszystkie sposoby osobom do rozmiaru 42 (kobiety) i 50 (mężczyźni). Chusta w rozmiarze maxi (5,4 m) pozwala na wiązanie na wszystkie sposoby osobom powyżej rozmiaru 44 (kobiety) i 52 (mężczyźni). Gdy np. kobieta ma poniżej 1, 75 m wzrostu lub poniżej 70 kg wagi, ale jej partner jest zdecydowanie wyższy lub cięższy, nie musi koniecznie kupować chusty w rozmiarze maxi. Nawet potężniejszy mężczyzna (np. 1,95 m/ 95 kg) bez problemu zawiąże chustę w rozmiarze standardowym w „Pojedyncze X" lub Plecaczek. Tylko wtedy, gdy oboje tak samo często noszą dziecko warto zastanowić się nad kupnem chusty maxi."

Co do tego, czy lniana będzie ok to naprawde Ci nie pomogę, może poszukaj opinii o tych chustach.... Znalazłam stronę tej laski z allegro, ona tu pisze o materiałach chusty VOMBATI
 
reklama
Dzięki Kate. Widziałam tą stronkę, ale nie czytałam :zawstydzona/y:
Więc chyba lniana tez się nada:tak:
Jeszcze się zastanowię :tak:
 
Do góry