reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki ,łózeczka dla naszych pociech


Fajny wózio.
Mi się to strasznie podoba, ale ja nie za wiele kasy będę mogła na wózio przeznaczyć.:-(

BuggyPod! Składana dostawka do wózka
a mi sie baaardzo to podoba.kolezanka chciala kupic ale ma za duza corke juz bo prawie 3 lata.

Widziałam to. Tylko strasznie drogie jak na taką dostaweczkę...
A te "deskorolki" to odpadają, bo ustać też tyle nie ustoi :-)
 
reklama
ze co proszę????? mam wpaść z Karmi:cool2::cool2::cool2:

Malena masz jeszcze troche czasu moze uda sie wyhaczyc używany nie drogo:))) a ten po małej sprzedaż i zawsze mniejsza suma bedzie:))

No w sumie to będą dwa do sprzedania.;-)
Coś wykombinujemy.
Ale ogólnie mam rozumieć, że polecacie? :tak:
 
MALENIA ja tez mysle ze z tym wozkiem to dobry pomysl Wlasnie sprzedaj te co masz i moze uda ci sie kupic taki jak ci sie podoba
MINISIA ja tez mysle ze KAKA sciemnia ;-)
 
Wy to za dobrze mnie znacie:-D, ale jak sie postaram to może zdąże na czerwiec 2010...tyle, ze własnie @ mam.
 
reklama
Do góry