reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki, czyli trudne wybory ;)

Ulenko ja niestety nie mialam przyjemnosci obcowania z zadnym z nich, ja mam po poprzednim synku quinny buzz z fotelikiem maxi cosi, bylam b zadowolona więc wykorzystam go po rax drugi
 
reklama
A do mnie własnie przyszedł mój wymarzony Navington Galeon kupiłam używaną gondolę z gwarancją -wygląda na nówkę i babka dorzucła adaptery do Maxi cosi.
Ma duże pompowane koła, amortyzatory, przestronną gondolę i jest w miarę wysoki- my oboje też:) Potem chcę kupić oddzielnie spacerówkę - myślałam o quinny ale na to jeszcze mam czas.
 
Uleńka- ja również nie widziałam tych wózków na żywo, niestety nie pomogę.

Lionessa- pokaż koniecznie zdjęcia wózka "na żywo" :-)
 
a słyszałyście lub miałyście kontakt z fotelikiem besafe izi go ?? Bo my zdecydowaliśmy się raczej na x-landera x-move i właśnie ten fotelik - pasuje do tego modelu wózka.
 
Anula Olushia na który rocznik xlandera move sie decysujecie bo u mnie 2013/2014 kosztuje 1690zł a 2014/2015 2390zł niby różni sie kołami i podnóżkiem i kolorystyką
 
jeszcze nie wiem bo x-a tez jest podobny a duzo tanszy.. musimy z mężem przejechać się po sklepach i porównać bo im więcej tego oglądam to wariuje i zmieniam zdanie:)
 
Kar- ja chce ten najnowszy model x-landera x-move.

Annte- jaaa, ale to fajnie wygląda jak na jednym stelażu są dwie gondolki. :-D
 
reklama
Do góry