reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

Uff... przejrzałam chyba wszystkie posty, ale nie zauważyłam żeby któraś z Was pisała coś o wózku Bebetto Pascal, bardzo spodobał mi się ten wózek byłabym skoro go kupić, ale niestety w Opolu nie znalazłam go żeby przyjrzeć się mu na żywo. Czy ktoś może się o nim wypowiedzieć?? A drugi wózek to coletto Dante, jest niby najlżejszy (a to dla mnie istostne mieszkam na 2 piętrze) ale nie do końca mi się on podoba... Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym modelem??
Jestem zielona w tej sprawie ważne żeby był lekki, ładnie wyglądał i w dość rozsądnej cenie.
Jak tak czytałam to ten tako alive też do mnie przemawia:)

Wózek Bebetto PASCAL 3w1 fotelik 7x GRATIS zestXXL (3843137330) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

.

Kilka dni temu byłam w sklepie i własnie wpadł miw oko ten bebetto pascal, fajnie wyglda a wczesniej wcale go nie rozwazałam. Na żywo wygląda ok, ale tez jestem ciekawa czy ktos ma jakies doswiadczenia? Podobny był równiez bebetto LUCA. Nie znam wózków firmy bebetto i nie wiem jak się sprawują. Ale cena przystena, mam nadzieję że w parze z jakościa :)
 
reklama
Ja od samego początku miałam kilka postanowień
- Wózek na pewno będzie miał niebieskie elementy (i w przypadku chłopca i dziewczynki, bo strasznie spodobał mi się ostatnio ten kolor)
- W gre wchodzą tylko wózki wielofunkcyjne (gondola+spacerówka+fotelik)
- Miałam już okazje niejednokrotnie pomagać przy wyborze wózków więc wiem na co mam zamiar zwracać uwagę
- cena (istotna sprawa biorąc pod uwagę ilość wszystkich wydatków na dziecko)
- waga wózka (przy podróżowaniu wnoszeniu do pociągu, autobusu, po schodach itp - to bardzo istotne)
- łatwość prowadzenia
- pakowność bagażnika (zakupy tylko pod wózkiem)
- pakowność torby przy wózku (przewiduje nie noszenia innej torebki)
- pompowane koła
- miejsce i sposób regulacji rączki
- jeszcze parę punktów pewnie by się znalazło

Do tej pory jednak nie mierzyłam w konkretny model, ale po wczorajszej wyprawie do hurtowni z artykułami dziecięcymi zakochałam się w bebetto NICO plus
Wygodnie się prowadzi, ma duży bagażnik, pompowane koła, wygodną rączkę (nie zamarza zimą), jedyny minus to brak fotelika w podstawowym zestawie, ale na allegro są dostępne aukcje z kompletem adapterów i dość dobrym fotelikiem.

JEszcze nie jestem przekonana, bo następne oglądanie wózków może spowodować zmianę mojego nastawienia, ale jak na razie to mój wózek numer 1

84bd17d04f82b38803357f65d81e61a8.jpg


Co o nim sądzicie?
Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
 
zadm moje ulubione pytanie - sa do niego adaptery do maxi cosi ?? bo reszta w miare mi pasuje :) choc ja nie bede juz drugiego kupowac ale kolorek sliczny!!

nie chce wam robic wody z mozgu ale zaszczepis w was to zebyscie patrzyly na bezpieczenstwo dzieciaczka ... naprawde fotelik fotelikowi nierowny ... szukajcie zestawów z lepszymi fotelikami bo nie znacie dnia ani godziny !!! idiotow na drodze jest miliony ... wy mozecie jechac i 20km/h a debil walnie w was i moze same jakos sie odratujecie a maluchowi nie dacie szans ...

widzialam lamiace sie foteliki ktore przetracaly dziecku kregoslup ... bogu dzieki tylko na manekinach ale to mi w zupelnosci wystarczylo na reszte zycia!!!
 
Ostatnia edycja:
Mea ja bym chciala taki od noworodka po 18kg rosnacy z dzieckiem. Co dobrego plecisz mi?

taki tylko be save ... imho lepiej kupic dwa ... raz ze nosidlo wykorzystasz i to duzo a dwa ze taniej cie wyjdzie kupic 0-13 i 9-18 ...

z 0-18 nie ma innego fotelika spelniajacego wymogi ...
Fotelik 0-18kg Besafe IZI COMBI X3 (3855859662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a imho lepiej kupic taki zestaw
FOTELIK SAMOCHODOWY CABRIO FIX MAXI COSI FOLIA 24h (3872475101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i potem
FOTELIK MAXI COSI TOBI 9-18kg 6 KOLORÓW PROMOCJA (3860742196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chyba nawet wychodzi taniej

tobi posluzyl nam spokojnie do 4 roku zycia ... zaczelismy go uzywac jak agata miala 7-8 miesiecy
w zimie juz nosidelka nie dacie rady uzywac bo dziecko polroczne w kombinezonach sie w nim raczej nie zmiesci (chyba ze faktycznie drobinka jakas)
 
Ostatnia edycja:
taki tylko be save ... imho lepiej kupic dwa ... raz ze nosidlo wykorzystasz i to duzo a dwa ze taniej cie wyjdzie kupic 0-13 i 9-18 ...

z 0-18 nie ma innego fotelika spelniajacego wymogi ...
Fotelik 0-18kg Besafe IZI COMBI X3 (3855859662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a imho lepiej kupic taki zestaw
FOTELIK SAMOCHODOWY CABRIO FIX MAXI COSI FOLIA 24h (3872475101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i potem
FOTELIK MAXI COSI TOBI 9-18kg 6 KOLORÓW PROMOCJA (3860742196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chyba nawet wychodzi taniej

tobi posluzyl nam spokojnie do 4 roku zycia ... zaczelismy go uzywac jak agata miala 7-8 miesiecy
w zimie juz nosidelka nie dacie rady uzywac bo dziecko polroczne w kombinezonach sie w nim raczej nie zmiesci (chyba ze faktycznie drobinka jakas)
Dzięki Mea, faktycznie taniej wychodzi ;-)

Dzięki za linki :*
 
reklama
a ja teraz szukam spacerówki i zastanawiam się nad 1329926976_321007682_1-Wozek-Quinny-BUZZ-3-wersja-spacerowa-gondola-Dabrowka-Tczewska-30c.jpglub wózek moodd
 

Załączniki

  • 1329926976_321007682_1-Wozek-Quinny-BUZZ-3-wersja-spacerowa-gondola-Dabrowka-Tczewska-30c.jpg
    1329926976_321007682_1-Wozek-Quinny-BUZZ-3-wersja-spacerowa-gondola-Dabrowka-Tczewska-30c.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 44
Do góry