reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

moja rada jest jedna - patrz na spacerowke nie na gondole !! zwlaszcza ze rodzisz w czerwcu wiec gondola i tak bedzie uzywana glownie latem :)
mi sie np xlandery podobaja ale ostatnio slyszalam o nich nienajlepsze opinie wiec sie zastanawiam co jest nie tak ... narazie jednak jedo bedzie mi musial wystarczyc ...
 
reklama
Mea bo te wózki do najtańszych nie należa w sklepach, duzo taniej wychodzą w necie, a jeszcze taniej teraz na przelomie roku jak wyprzedają.
minus jak dlamie za te wkładki do spacerówki, cały czas spadała, wiec ją wywaliłam,gondola spoko,ale spacerówka mogli bradziej sie postarać,Pęka plastikowe okienko,I kolejna rzecz teraz bym kupiła spacerowke przekładaną, w dwie strony bo na poczatku jest wygodniej.
 
lady a będziesz faktycznie biegać? bo moje kol ztez pokupiły takie wózki i nici z tego a biegaja na siłowni żeby odpoczac od dziecka
 
Będę kochana, mieszkam przy lesie, mam ścieżki, więc będę. Inaczej się nie zmuszę, a siłowni nienawidzę, wolę spokojnie sama lub z mężem. Jedyne co mi pasuje z grupą, to Zumba. Chcę jak najszybciej wrócić do pracy, choć na parę godzin, a czas z dzieckiem spędzać aktywnie od małego. Ja jestem uparciuch, jak się zaprę i postanowię, to nie ma, że się nie chce czy boli. Mus to mus. Kilogramy same się nie spalą, a forma sama nie wróci.

A może, któraś z Twoich koleżanek będzie sprzedawała wózek? Jak coś będziesz wiedziała, to daj znać, bo ta cena jest straszna!
 
winki80
widziałam na zdjęciu ze ty jestes szczęśliwa posiadaczką wózka stokke xplory :-)
Marzę o nim od dawna;-) czy moglabys sie wypowiedzieć na jego temat?
wszyscy mnie straszą ze gondola wąska i mała a gdzieś czytałam ze wózek ten jest niestabilny :dry:

Jeżeli jeszcze któraś z dziewczyn posiada ten wózek to prosze o opinie.
Ja chcę ten kremowy a mąż ten szary :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 36
maja winki juz ci raczej nie odpowie bo nie ma juz konta na BB ... poza tym jej opinia bym sie nei sugerowala bo ciezko okreslic czy sa one prawdziwe ...
 
mea_osi
czytając nie sprawdziłam dat postów :zawstydzona/y: hi hi
mam nadzieje ze jednak trafi się jakiś fanatyk stokke xplory :-)
pozdrawiam
 
Asica - tylko nie Xlander, pisałam już opinię o tym wózku, przereklamowane, śmierdzące badziewie.:wściekła/y: To polska firma 9 resztą jak większość dostępnych na rynku wózków)
Polecałam już kadex - moja siostra ma, wózek w bardzo przystępnej cenie, nic mu się nie da zarzucić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry