reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

właśnie spotkałam Panią z wózkiem Teutonia i zrobiłam szczegółowy wywiad, okazuje się że ot świetny i praktyczny wózek, jestem coraz bliżej tej właśnie marki. 1438-teutonia_wozek_cosmo_blanc.jpg
 

Załączniki

  • 1438-teutonia_wozek_cosmo_blanc.jpg
    1438-teutonia_wozek_cosmo_blanc.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Dla mnie teutonia to najlepszy wózek. Solidny, wygodny, fajną kolorystykę można sobie wybrać. Troszkę cena wysoka niestety.
 
Dla mnie teutonia to najlepszy wózek. Solidny, wygodny, fajną kolorystykę można sobie wybrać. Troszkę cena wysoka niestety.


anna ale wiesz te kilkaset złotych róznicy z jakąś polską marką chyba da się przeżyć, podobniez sa hurtownie gdzie można trochę taniej dostać. jak coś znajdę to dam Ci znać, też będziesz kupować?
 
anna ale wiesz te kilkaset złotych róznicy z jakąś polską marką chyba da się przeżyć, podobniez sa hurtownie gdzie można trochę taniej dostać. jak coś znajdę to dam Ci znać, też będziesz kupować?

Tu chodzi o 2x więcej kasy :) ja wstępnie mam na oku Tako Retro za ok 1500zł lub Roan Marita Elegance za 1300zł + oczywiście fotelik maxicosi za 400zł, a taki zestaw Teutonia z fotelikiem kosztuje ok 3500zł wiec różnica spora. Kasa by się znalazła, ale uważam, że lepiej te 2000zł wydać na coś innego.
 
Tu chodzi o 2x więcej kasy :) ja wstępnie mam na oku Tako Retro za ok 1500zł lub Roan Marita Elegance za 1300zł + oczywiście fotelik maxicosi za 400zł, a taki zestaw Teutonia z fotelikiem kosztuje ok 3500zł wiec różnica spora. Kasa by się znalazła, ale uważam, że lepiej te 2000zł wydać na coś innego.




spoko Aniu rozumiem :) a ja na wózku akurat postanowiłam nie oszczędzać gdyż zamierzam baaardzo dużżżoo spacerować :))
 
Na pewno będzie ci się fajnie go prowadziło :)
U mnie to jeszcze jest śmiesznie, bo moja mama chce mi wózek kupić, ale jak już jej pokazałam taki za 1500zł to się za głowę złapała i powiedziała, żebym sobie szukała tańszego wózka :) Ma inne spojrzenie na wszystko i uważa, że taki wózek za 400zł jest dobry, co dopiero jak bym jej pokazała wózek za 3500zł hehe :) całe szczęście wybiłam już jej z głowy kupno wózka i powiedziałam, żeby mi kupiła kołyskę.
 
Na pewno będzie ci się fajnie go prowadziło :)
U mnie to jeszcze jest śmiesznie, bo moja mama chce mi wózek kupić, ale jak już jej pokazałam taki za 1500zł to się za głowę złapała i powiedziała, żebym sobie szukała tańszego wózka :) Ma inne spojrzenie na wszystko i uważa, że taki wózek za 400zł jest dobry, co dopiero jak bym jej pokazała wózek za 3500zł hehe :) całe szczęście wybiłam już jej z głowy kupno wózka i powiedziałam, żeby mi kupiła kołyskę.


kołyski też będę szukać :) zawsze chciałam mieć.. :)
 
Ostatnio widziałam taką śliczną białą z króliczkiem wyrytym w drewnie :) za jakieś 300zł, akurat mama mi sprezentuje taką i będzie dobrze :)
 
do mnie jakos kolyska nie przemawia ... wole zdecydowanie drugie lozeczko turystyczne na dol (moze jak sie tesciowa wyprowadzi w koncu to bede miala pokoj na dole wolny i bedzie mozna tam wstawic drugie lozeczko zeby maluch mogl spac tam w dzien jak ja jestem na dole ... )
 
reklama
Do góry