reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

reklama
weronika a co słyszałaś złego? bo prawdę mówiąc bardziej byłam właśnie za tą drugą wersją.


oglądałam testy wypadkowe na discovery z tym wózkiem właśnie, dziecko tam nie jest stabilne. Ale może coś się zmieniło i są nowsze modele, ja to oglądałam jakies 3 lata temu
 
ja jestem najarana na przyczepke z mozliwoscia wpiecia fotelika (trzeba taki z holandii sprowadzic bo u nas nie ma) ale sie ostatnio dowiedzialam ze takie przyczepki sa niedopuszczone do ruchu w polsce !!! jak zapytalam dlaczego to szfagier (od pol roku juz nie policjant) powiedzial ze to po prostu brak zapisow w kodeksie ruchu drogowego i D ... za jazde po drodze z taka przyczepka murowane 200 pokutu ...
 
Nie wiem czy pamiętacie jak ostatnio wstawiałam zdjęcia wózka tako laret. Bardzo byłam na niego napalona i dziś natknęłam się na opinie o nim i ma dość niską ocenę - tzn wizualnie ładny ale ogólnie dość "awaryjny" więc przeszłam małą załamkę bo naprawdę bardzo mi się podobał. Po jakimś czasie jak już stwierdziłam, że trudno, jak nie tako laret to będzie jedo fyn, które tez są bardzo ładne i funkcjonalne i mają bardzo dobre opinie. No i natknęłam się na tako alive... jest śliczny. Gondolka jest fajna, taka opływowa i na pierwszy rzut oka wygląda na małą, ale ma rozmiar 90x40. Opinie ma dobre, nie trafiłam na żadną negatywną, byliśmy dziś z mężem w hurtowni dziecięcej i widzieliśmy na żywo i tako alife i jedo fyn, obydwa są super i mam mały dylemacik, ale chyba postawię na alive (o ile za tydzień czy dwa mi sie coś nie odwidzi :)

A poniżej (tak tylko dla porównania) zdjęcia tako alive, laret i jedo fyn:

TAKO.jpg
 

Załączniki

  • TAKO.jpg
    TAKO.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 86
Oj te przyczepki rowerowe tez mnie kusza:) sa takie dla dwojki dzieci, jedno ma siedzonko a obok drugie taki hamaczek. Wiadomo ze z niemowleciem na rower nie mam zamiaru wsiadac ale jako rozwiazanie dla dwojki dzieci na piesze spacerki to super. Tylko ta cena!!!
 
Ja mam taka przyczepke do roweru o ktorej piszecie. Jest swietna naprawde. Mozna do niej wsadzic dwojke dzieci i heja:tak: Ale u mnie w Danii taka przyczepka to standard, prawie kazda mama tutaj taka ma. Tyle ze tu sa WSZEDZIE sciezki rowerowe, a w PL niestety nie wszedzie sa, bynajmniej w moim miescie nie ma wcale, wiec nawet gdyby nie zakaz to bym sie ta przyczepka w PL nie ruszyla, no bo jak? Na ulicy nie bo to niebezpieczne, na chodniku tez nie bo przechodnie chodza.

Co do wozkow to ja mam 2 typy. Jedo Fyn lub Camarelo Sevilla tzn. bardziej podoba mi sie Camarelo Carera, ale to sa takie same wozki roznia sie tylko kolorystyka.
 
sluchajcie mam mozliwosc kupic 2-3 takie pokrowce w cenie ok 50-60 zl ...
Pokrowiec frotte frote Maxi Cosi CabrioFix Cabrio (3739456111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ja sobie 2 wezme wiec jak ktos by jeszcze reflektowal to niech da znac ... (mozliwe ze przy zakupie fotelikow dostaniecie tez na nie rabat ale ja mojego nie zamierzam przepuscic bo fotelik juz mam i nastepnego nie bede kupowac !!)
na lato taki fokrowiec to mus !!! nie wyobrazam sobie polozyc maluszka na samym materiale ... frotka jest mega przyjemna i na 100% nie odpaza!! zima nie ma tematu bo dziecko jest naubierane ale latem to inna bajka :)
 
Ja mam taka przyczepke do roweru o ktorej piszecie. Jest swietna naprawde. Mozna do niej wsadzic dwojke dzieci i heja:tak: Ale u mnie w Danii taka przyczepka to standard, prawie kazda mama tutaj taka ma. Tyle ze tu sa WSZEDZIE sciezki rowerowe, a w PL niestety nie wszedzie sa, bynajmniej w moim miescie nie ma wcale, wiec nawet gdyby nie zakaz to bym sie ta przyczepka w PL nie ruszyla, no bo jak? Na ulicy nie bo to niebezpieczne, na chodniku tez nie bo przechodnie chodza.

Co do wozkow to ja mam 2 typy. Jedo Fyn lub Camarelo Sevilla tzn. bardziej podoba mi sie Camarelo Carera, ale to sa takie same wozki roznia sie tylko kolorystyka.


kiedy u nas beda takie warunki ...
 
reklama
Do góry