reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

Oto bryka mojego synka pożyczona od Szwagierki:)Zobacz załącznik 609334 Nie zwracajcie uwagi na tło bo kuchnia to jedyne miejsce w domu bez remontu i w której wszystko jest z innej parafii:)

Super fura!!! Ale musicie sie cieszyc, ze juz jest w domu:-)
Na kuchnie nie zwrocilam uwagi ale na wystajace kolanka? na pierwszym planie to juz tak:-D
 
reklama
LOKA tyle że sama gondola ze stelażem i ze skrętnymi kółkami to rzadkość i jeszcze w dobrej cenie.Ja chyba tez nie jestem do końca przekonana na tego coneco bo inaczej już miesiąc temu bym kupiła,poczekam może się trafi coś w komisie bo na allegro używki jednak nie kupię,co innego zobaczyć w realu.

KROCZEK a twój wózeczek jest fioletowy?bo na fotce to taki brąz,ciemna śliwa.

A mi się bardzo podoba ten fiolet co ma Dagmar,sama bym takiego chciała:tak:

może tablica?
jeśli allegro to blisko i obejrzyj
 
dagmar zastanawialam sie nad speedi z gondolka... ale podobaja mi sie jeszcze moodd ale juz gondoli chyba nie wepne... a 2 wozkow nie mam co kupowac chyba...
 
ja speedi lubię, jest lekki i wygodny. 3kłowce po Kaju kocham.
Niestety na gondolkę wydaje mi się za sztywny, ale na 99% kupię spacerówkę latem.

Mood widziałam raz- cudeńko, tak jak buzy uwielbiam.
Przecież one są z gondolami.
Buzem nawet tu się da przejechać, co mnie dziwi bo te bółka z przodu wielkie nie są.
Myślę że z mood będzie to samo- wwydajesię być ok.
 
moja siostra ma quinny moodd i jest zachwycona, ona jest fanką trójkołowców i u niej inne nie wchodzą nawet w grę, także sądzę, że ten kto się zastanawia nie powinien mieć wątpliwości zbyt wiele
 
Kroczek super fura:tak:! No jak Kubuś ma już w czym jeździć to powoli można się szykować na ich przybycie :D (nie za szybkie oczywiście);-)
 
reklama
Do góry