reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;)

Jedo Fyn oglądałam na żywo. Na pewno funkcjonalnie dużo lepszy od x-landera - moja opinia. Tak - masz rację Hunianka x-lander ma bardzo małą gondolkę.
Ja już zamówiłam wózek TAKO :
[h=1]3w1 Wózek Baby Heaven line ALU+fotelik-wózki TAKO[/h]Mam nadzieję, ze będę zadowolona. Za funkcjonalnością o której pisałam przemówiło do mnie jeszcze to, ze jest lekki :)
14968118.jpg

Mam nadzieję, ze będę zadowolona.
 
reklama
My też już wózek zamówiliśmy! Cieszę się, bo już oczopląsu dostawałam od nich... a tak to z głowy kolejna rzecz :-)

Maxi Cosi Mura 3 w kolorze Dress Blue + fotelik Maxi Cosi CabrioFix też w kolorze Dress Blue :)
e0f99dfcee556550.jpg
 
columbina super zakup gratulacje! będziesz zadowolona z zakupu :-) a na kiedy odbiór bryki?
asia1313 zakup rewelacja.. każda ma swoje typy co do wózeczków ale oby każdej z nas sprawdził się wybór :-) szkoda że nie ma takiego wózka idealnego w którym wszystko by było tak jak nam się marzy :-)

dziewczyny te wózeczki jedo też bardzo ciekawe ! ajj już nie mogę się doczekać aż nasze pociechy weźmiemy na spacery! :-D
 
caroline wózeczek ma przyjechać do nas kurierem. Zamówiliśmy go wczoraj wieczorem, więc w weekend kurierzy nie jeżdżą... w poniedziałek pewnie go zapakują i poślą, więc koło wtorku/środy myślę, że będziemy go mieć :D
 
Columbina bardzo ładny wózeczek, moja znajoma ma podobny i sobie chwali, nawet ja go prowadziłam i musze przyznać że fajnie się jeździ:))

A właśnie jak chodzi o wózki to polecam taki kolorystyka właśnie koleżanka ma i mnie się dobrze prowadził więc gdyby ktoś nie był jeszcze zdecydowany to polecam:))
 
Wózkowy zawrót głowy :) ja mam jeszcze po Hani bryczkę - kolumbynę - muszę ją trochę odrestaurować. Waży ten wózek ze 20 kilo! Ma pompowane koła, amortyzowany jest na paskach skórzanych i mieści się tylko do kombiaka.- Ale to będzie auto zastępcze.
Mam od siostry po jej synku prawie nówkę Espiro Vector Pro Jukisia, po roku i tak pewnie kupię jeszcze spacerówkę jakąś a Espiro Vector Pro oddam siostrze, wózek jest ładny co do prowadzenia go porównanie mam jedynie do mojej starej kolumbryny:) hehe i przy niej wydaje się mega lekki :rofl2:
 
nooo magdus30 my teraz tu na forum narzekamy na to że kółka mało skrętne, że ciężki, że gondolka za mała a rzeczywiśce jak ktoś miał kiedyś taki wózek to każdy następny to luksus :-) miałam przyjemność prowadzić taki wózeczek i te co teraz są to nawet nie ma porównania w lekkości, składaniu no i prowadzeniu.. także pewnie docenisz szybko zalety wózeczka espiro :tak:
 
2012-11-14 19.45.01-2.jpg
Jest wreszcie w domku pojazd Helenki:) narazie zamontowałam spacerówkę, z tyłu leży gondolka, śpiworek i inne bajery...nie moge sie doczekac spacerków:)
 
reklama
Do góry