reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

reklama
Ja myślałam o Maxi Cosi cabriofix,ale będąc w hurtowni sprzedawca namówił mnie na Pebble. Powiedział ze według ADEC test na cabrio fix w 2014 wypadł na 3 gwiazdki,a Pebble na 4. To przekonało mnie do wyboru Pebble,zwłaszcza ze kupie tez bazę do samochodu,a wtedy według ADEC bezpieczeństwo jest na 5 gwiazdek :)
 
My też kupujemy Pebble i bazę IsoFix bo wg najnowszych testów to najbezpieczniejsze połączenie wiec bedziemy spokojni. Wiem, ze bratowa miala wczesnien fotelik z be safty i byli zawiedzeni bo bardzo szybko byl po prostu za maly i dziecku bylo ciasno:(
 
Dokładnie ile ludzi tyle opinii my mamy cabrio z baza i sprzedawca mówił że ma 5 gwiazdek w testach. Tak naprawdę to warto wydać 1100 zł żeby dziecko było bezpiecznie :-)

A cf po wyjęciu wkładki dla noworodka jest naprawdę spory i fajnie wyprofilowany :-)
Mogę go tylko polecać :-D
 
No właśnie cieżko tak naprawdę powiedzieć który jest najlepszy,bo w internecie jest mnóstwo opinii,ale głownie Cabrio Fix bo jest starszy i sporo ludzi go używało.Pebble jest dość nowy,dlatego tez jest dużo mniej opinii.Ale tak jak malutkans napisała,sporo ludzi mówi ze Pebble jest mniejszy od Cabrio Fix.
Mnie jednak to nie zraza,bo prędzej czy pózniej trzeba będzie kupić kupić następny fotelik.
 
Mnie jak zwykle nie przekonuje ta baza czyli ze co baza przypieta pasami tak? A bazę wpiety fotelik i ja jak zwykle czarno wszystko widzę ze źle się przypnie albo że przy ogromnej sile wyrwie siedzonko tak samo myślałam o cybex w którym dziecka nie przypina się pasami do 18 kg a to jeden z najbezpieczniejszych fotelików
 
Bazy się nie mocuje pasami. Nowe samochody mają takie specjalne uchwyty do przypinania takich baz i jest jeszcze taka jakby stopa która stoi na podłodze auta.
 
reklama
Isofix moim zdanien jest bezpieczniejsze od normalnego przypinania pasami bo jest stabilniejsze. Poza tym fotelik i baza sa tak zintegrowane, ze daja ci znac czy przypielas dobrze czy musisz poprawic;)
 
Do góry