reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

reklama
My kupiliśmy maxi cosi pebble, wkładka dla noworodka jest super wyprofilowana, ma też takie ochronne boki na główkę dziecka, także może wydawać się płytki - ale przecież noworodek to kruszynka i musi mieć stabilną pozycję w trakcie jazdy ;) poza tym, później wyciąga się te wkłady i fotelik się automatycznie powiększa. Na razie wstrzymaliśmy się z bazą isofix, bo nie wiemy czy za rok też kupimy fotelik z maxi cosi, a to jednak spory wydatek, także zadecydujemy później ;)
 
Cześć Mamuśki przyszłe i obecne.
Moje pierwsze dziecko (obecnie 6l.)jeździło Graco travel system (bardzo modny wówczas )był świetny jak limuzyna. Potem były inne spacerówki graco i chicco. Wybraliśmy wtedy Graco bo i się podobał a i testy przeszedł pozytywnie pod każdym PRAWIE względem. Prawie bo jeden największy minus to wielkość. Wejście do autobusu musiało odbywać się tylnymi drzwiami, wiec najpierw szłam do kierowcy i prosiłam by wpuścił mnie tyłem.. Tym razem powiedziałam NIE.Syn chodzi do szkoły wiec 2x dziennie autobus z tłumem ludzi..
Póki jeszcze zaszłam w ciąże u znajomej spodobał mi się stokke scoot. Zakochałam się. Gdy dowiedzieliśmy się o dzidzi od razu wiedziałam ze wybór padnie ma stokke scoot a ze w nowym roku wszedł nowy model to tym bardziej się ucieszyłam bo jest ulepszony. W poniedziałek byliśmy oglądać wózki i w 100% się upewnilam ze to napewno TEN. Minusy owszem ma ale plusy przewyższają.
 
monisiap ten model akurat nie magondolki,dzidzia bedzie w czerwcu wiec nie jest mi az tak niezbedna (pierwsze dziecko mialo gondole i nienawidzilo w niej jezdzic spac itd i uratowal nas foteik) ma za to taka torbe/wkladke ktora sie montuje na plasko,w wozku,troche smiesznie to wyglada ale to da sie przezyc :-D Jak dojde jak dodac zdjecie to wkleje.
 
ladny :) tylko bardzo mala buda i te rureczki(stelaz)takie slabe wygladaja,ja jak tak zerkam na polskie sklepy z wozkami to stokke w PL tanszy niz u nas.
 
My tez juz wybraliśmy stokke, najnowszy model , ale z gondola ImageUploadedByForum BabyBoom1425120255.319773.jpg:)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1425120255.319773.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1425120255.319773.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Do góry