reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

reklama
Ja się właśnie przymierzam do Jedo Fyn. Mają dużą gondolę, pompowane koła, dobry dostęp do kosza na zakupy, a spacerówkę można montować przodem lub tyłem - czyli wszystko na czym mi zależy. Nie są może jakieś super lekkie (jak np. Bugaboo), ale przy pompowanych kołach nie da się za bardzo zejść z wagi. I tak nie ma tragedii. No i oczywiście cena jest przystępna :)
 
Czoperka my też zastanawiamy się nad jedo, myślałam o tym elegance ale u nas lasy itd. Ten jedo fyn memo czy jakoś tak, oglądałam w sklepie, jest o niebo lżejszy o tego co miałam dla Antka. Mi też bardzo zależy na tym aby spacerowka była montowana przodem i tyłem.

Mialyscie może do czynienia z tym wózkiem?
 
Mamamm, na bangla.pl jedo fyn ma najwięcej opinii (aż 108!)ze wszystkich wózków głęboko-spacerowych, to znaczy że dużo ludzi go kupuje :) ogólnie ma dobrą ocenę, możesz poczytać tu Jedo Wózek FYN 3DS, FYN 4DS Classic/Memo/Freeline opinie - bangla.pl
Ja już robiłam rozeznanie i w tej kategorii cenowej i tych parametrach ma najlepsza opinie (przynajmniej na tym portalu, nie wiem na ile jest on miarodajny).
 
hej ja juz mam wozeczek i wlasnie wybralismy jedo fyn lezy juz sobie zafoliowany na szafie i czeka, jak sobie pojezdzilismy to jest super, balam sie tylko tego zawieszenia (wahacze) ale wszystko jest ok mozna je regulowac tak wiec bujac tez da rade, kola pompowane i bardzo duze wiec ladnie amortyzowac bedzie generalnie wozek super
 
reklama
Grabola - a propos hollanda - widziałaś ten kolor który Ci się podoba na żywo czy tylko w necie? Bo my w sklepie bardzo się zdziwiliśmy kolorami, na żywo wyglądają inaczej - także warto na to zwrócić uwagę ;*
 
Do góry