reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

czoperka ja znalazlam na olx ale szukalam duzo czasu bo tak jak mowisz same w brazach bezach i szarosciach a ja koniecznie chcialam ten model jakies wesole kolory i do 500 zl bo uzywany mamy i dokladnie 4 stowki placilismy wiec wymagania byly hehe
 
reklama
Serio?? Ja tez szukam do 500 zł i ten mi jakoś widocznie umknął, hehe :) śledzę olx codziennie. No nic, gratuluję więc extra łupu :)
 
hehe to mam szczescie ;) ja jak zobaczylam to cudo na zdjeciu odrazu bez wahania dzwonilam do pani z ogloszenia, chcialam cos takiego innego i w rozsadnej cenie a wiekszosc kolorow tam to czarne brazy, rozowe i blekity a ja nie wiem jeszcze kto dokladnie u mnie w srodku jest wiec szukalam takich bardziej uniwersalnych no i znalazlam, zycze tobie powodzenia napewno tez cos wypatrzysz ;)
 
KasiaJ82 nie wiem czy pytanie jeszcze aktualne ale widzialam britax affinity we wroclawiu. Gondola wcale nie jest nisko. jest lekki i sklada sie idealnie i do bardzo malych rozmiarow. Jestem na niego zdecydowana tylko czekam jeszcze jakis czad coby za wcześnie nie kupowac.
Sklep we Wro nazywa sie MegaUrwis i maja chyba hako jedyni ten wozek na allegro. Zreszta duzy wybór mieli...
 
mamaania dziekuje, odpoczatku wiedzialam jaki chce model a ze fundusze mamy z narzeczonym nie duze szukalismy tylko uzywanych w jak najlepszym stanie i w dobrej cenie rozgladanie sie zajelo 3 miesiace ale w tym zakochalam sie jak tylko go zobaczylam, zreszta wszystkim sie raczej podoba bo taka nie spotykana kolorystyka
 
Udało się, nasz bolid zamówiony :D też 4 stóweczki

183973339_1_1000x700_wozek-gleboki-spacerowy-jedo-fyn-kluczbork_rev003.jpg
 

Załączniki

  • 183973339_1_1000x700_wozek-gleboki-spacerowy-jedo-fyn-kluczbork_rev003.jpg
    183973339_1_1000x700_wozek-gleboki-spacerowy-jedo-fyn-kluczbork_rev003.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 101
nom ja juz mam doswiadczenie z jedo, siostra miala ta firme jak kupila wozek dla corki, mam do niego poprostu zaufanie a i kolorki mozna ladne wypatrzec ;)
 
reklama
Do góry