reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Bugaboo jest chyba najlepsza firma :) tak jak mowia o nich ze to Mercedesy w kategorii wozkow :) mnie niestety nie stac na ta chwile na taki zakup.

My nasz Wozek kupilismy w mothercare I to jest ixpedior. Te brazowe wstawki sa skorzane ;) a udalo nam sie Wyrwac za prawie polowy ceny bo akurat trafilismy na przeceny :)
 
reklama
bugaboo ma dobre opinie, a najważniejsze są te od użytkowniczek. Mnie na początku przeszkadzało trochę, że gondola jest nisko zawieszona a mój mąż jest wysoki, ale babeczka w sklepie nam zademonstrowała, że wygodny jest dla niskich i wysokich.
Fakt do najtańszych nie należy, ale chce żeby wózek posłużył również drugiemu dziecku.
Koronka fajny ten Wasz wózek.
Mamuśka a jak się sprawowała beżowa budka?mocno się brudziła?fajne kolory, uniwersalne dla każdej płci :)
 
Sempre nie narzekałam jakoś na tą budkę.
Ooo to że gondola jest nisko osadzona to jest minus przy tym, że trudno się dostać do kosza, bo kosz jest super - ogromny, ale podczas użytkowania gondoli ciężko dostępny
 
My kupiliśmy wozek którego wcale nie zakładaliśmy początkowo. Na przedbiegach zaczęliśmy z polskimi firmami tako (moja siostra mega zadowolona) i tutek ( model grander Nowa edycja ) lub trido, mniejszy stolarz pi złożeniu Ale gorsza kolorystyka. Zakochana w wózku tutek grander wersja czerwono szara zaczęłam szukać opinii. I niestety reklamację ramy są nagminne, one się lamia! Amortyzacja super, koszyk zasownay bomba! Tkanina coś pięknego Ale ta rama i waga 15 kg plus dziecko i ewentualnie zakupy. I właśnie tu zaczął się problem zaczęłam rozmawiać ze znajomym (trochę snobowatym :p) zachwala strasznie swój wózek peg perego. Opowiadał jaki jest drogi magiczny i piękny. Pojechałam zobaczyłam i nie było mowy o innym. Lekki stelaż (koła niepompowane więc dlatego też lzejszy) super się prowadzi. Spaceroiwka składa się ze stelarzem. Kolory piękne. Wzięliśmy stelarz book plus a nie book plus s bo podobno te S skrzypia. Ogólnie wozek naprawdę godny polecenia. Cena wbrew temu co mówił znajomy, do przyjecia. My placilismy 2800 w lepszej tkaninie za 2600 tkanina jest troszkę gorsza. Wózek w sklepach typu świat dziecka faktycznie kosztuje 4000 tys Ale my kupiliśmy od hurtowni o wiele niższej cenie. Jeśli chodzi i wozek mura. Mi bardzo się podobał ale 1. Ciezarrrrr 2. strasznie buja się gondola, sprzedawca mi mówił ze to kwestia iż zaczep Jest tylko w 1 miejscu. Więc dla mnie odpada bo dziecko lataloby po całej gondoli. Choć wiadomo o fotelikachc maxi cosi są już legendy tak wozek to klapa według mnie.
 
a ja dalej się wacham z wózkiem znaczy między dwoma bebetto luca a riko rano . dobrze że jest jeszcze trochę czasu :) Oglądałam jeszcze bebetto holand ale niestety kolory które chce czyli brąz,cafe w holand jakieś takie nie jakie :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry