reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dla czerwcowych maluszków

Czoperka ja mam przy swoim kola pompowane i przednie i tylnie (przednie mniejsze skretne) i dla mnie nie bylo zadnego problemu czy w zimie przez snieg, czy w lecie jakimis sciezkami. Wozek sprawowal sie rewelacyjnie. Z piankowymi to tylko przy spacerowce mialam ale to kiepskie porownanie bo znacznie mniejsze :)
 
reklama
Ja piankowe też miałam przy spacerówce i się zużyły tzn. starły, dlatego wolę pompowane bo tam zawsze można wymienić oponę czy dętkę.
 
Mamuska 88 czy jesteś zadowolona z buguaboo? Ja w zasadzie jestem zdecydowana na cameleon 3 , jeździłam nim po sklepie i prowadzi się super, jest lekki i łatwo się składa. Trochę obawiam się tych małych kółek z przodu, czy poradzą sobie na śniegu czy błocie, ale czytałam opinie że daje radę.
 
Sempre bardzo! Mam cameleona 2 i bede go teraz sprzedawac z ogromnym bolem serca(ale musze podwojny kupic). Ja rodzilam zima, wiec dwie zimy przelatalam z nim i na nasza zime tr male kolka byly spoko. A w razie czego zawsze mozesz dokupic terenowe i wymienic;)
 
O taki
 

Załączniki

  • 1422358385395.jpg
    1422358385395.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 80
myszkaJoasia super kolor!!!a zamawiacie ze sklepu stacjonarnego czy internetowego?Ja brałam pod uwagę cały czarny, albo z pomarańczowa lub czerwoną budką, chcę żeby z wózka skorzystało też drugie dziecko.
A zamawialaś jakieś dodatki?ja myslę o parasolce i moskitierze a na zimę śpiworek.
 
Sempre taki
DSC_4577.jpgi dodatkowo na spacerówke mam nakładkę paul franka DSC_4566.jpg więc siedzisko może być brązowe albo kolorowe :)

Czoperka tak, w prawdzie nie codziennie, bo mieszkamy w mieście, wiec na miejskich drogach się sprawdzał, ale zdarzało się
myszkajoasia fajny kolorek!
 

Załączniki

  • DSC_4577.jpg
    DSC_4577.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 99
  • DSC_4566.jpg
    DSC_4566.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 88
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry