reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Dziewczynki a ja teraz zerknęłąm na wyprawkową listę i okazuje się że chyba juz mam wszystko .......moze cos przeoczyłam jeszcze wieczorem wezmę listę, otworze szafę i posprawdzam...Myślę, że najważniejsze rzeczy są przygotowane a wiele będzie można dokupić na bieżąco;-)
 
reklama
Ja jeszcze nie mam wcale kosmetyków , no po prostu nic. Myślę cały czas , że mam czas. Z drugiej strony nie mam gdzie tego trzymać bo czekam na szafkę którą ma mi zrobić szwagrowy . Po drugiej stronie ulicy znowu mam sklep więc codziennie mogę kupić. Nie sądzę żeby mnie teraz chyciło.:-)
 
Ja mam kołyske,wanienke po małej,rzeczy i fotelik-dzisiejszy zakup:-)
ale nie mam wózka,butelek i takich tam akcesoriów,które chce mieć i nie mam nic dla siebie do szpitala,ani podkładów, ani szlafroka,ani koszuli,ani stanika do karmienia itp.-dobra dosyć narzekania;-)
 

Załączniki

  • 19086964__1201434203__1__1-da9faacd4aba5905e964d0e88fd5fed3___big__.jpg
    19086964__1201434203__1__1-da9faacd4aba5905e964d0e88fd5fed3___big__.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 27
HeJ :-) dawno nie pisałam ale mialam duzo zajec i nie bylo zabardzo czasu :-(
W ostatnich dniach caly czas robiłam zakupy wyprawkowe i chyba juz wszystko mam :tak: jeszcze został tylko zakup wózka :-p ale to juz przed terminem chyba.
 
Widzę, że wyprawki gotowe, a ja, mam nadzieję zdążę jeszcze się obkupić ;-):-D
Dzisiaj widziałam Bartatinę w wersji spacerowej i wygląda nawet, nawet :tak: chociaż wydaje mi się, że roan marita ma większą :sorry2: z drugiej strony bartatina jest na pasach, a roan nie :sorry2:
 
snoopy, nie matw sie, ja mam chusteczki bambino, ale tylko dlatego, ze Bartowi nim pupe wycieram:-D:-D:-D wiec do porodu skoncza sie kilka razy:tak::tak::tak:
 
Prodigious trudno jest doradzić w takiej sprawie, myślę że to Ty musisz być zadowolona:tak: poza tym ja nie kupiłabym wózka zanim bym go nie obejżała na żywo, dotknęła, pojeździłą po sklepie itp. ale to tylko moje skromne zdanie;-)
 
reklama
Do góry