reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
magdziara, oglądałm dziś Emmaljungi i Teuronie i jestem zachwycona tymi drugimi! E też fajne, ale ceny powalające, jeśli możesz mi podać namiar na człowieka od T byłabym bardzo wdzięczna. Czy on ma dostęp do wszystkich modeli? Bo mnie interesują Mistrale P.
Behemott ja będę miała właśnie mistrala P( napisze Ci wszystko na priva)
 
reklama
Hey dziewczyny ;-) widze ze jestescie juz dobrze rozeznane w wyborze wózków, ja od 2 tyg zastanawiam sie nad wózkami ale wybrałam juz i zamowie go na początku maja : Wózek 2w1 BASCO firmy CONECO + GRATISY + Wys.0zł (338658950) - Aukcje internetowe Allegro doradzcie mi czy jest dobry ok ;-) ? dzis w nocy nie mogłam spac to siedziałam na allegro i dopatrzyłam sie łożeczka i wanienki jeszcze :tak: Magdziara wczoraj czytałam ten wątek o wyprawce i przydał mi sie :-) juz wiem co musze szykowac dla maluszka i dla siebie ;-)
 
Do góry