reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Ja ma termometr cyfrowy z giętką końcówką, mierzę temperaturę w pupie. Tak jest szybko i dokładnie. Podobno dobre są też termometry do mierzenia temperatury w uchu...ale o niebo droższe.:baffled:
 
reklama
Ja ma termometr cyfrowy z giętką końcówką, mierzę temperaturę w pupie. Tak jest szybko i dokładnie. Podobno dobre są też termometry do mierzenia temperatury w uchu...ale o niebo droższe.:baffled:

No własnie ja w taki zainwestowałam i jest super... 3 sek. i juz temperaturka zmierzona:tak:
 
Ja kupiłam Jasiowi termometr na podczerwień mierzy w uchu i na czole w kilka sekund - kupiliśmy na allegro za 60 zł pokazywałam wcześniej zdjęcia :tak:
 
Aniknulka, fajne nosidełko. Ja kupiłam hustę tej firmy, ale jej nie używam. Wsadziłąm do niej Krzysia, nawet nie protestował i szybko zasnął. Ale leżał w niej strasznie skrzywiony...kolana pod brodą...nie podobała mi się ta pozycja. Na zdjęciach producenta wyglądało to całkiem inaczej...może nie umiem go wsadzić prawidłowo:confused: Jestem bardzo ciekawa, jak sprawdzi się takie nosidełko?
Moja husta wygląda tak:
Markowy CARRYCOT INFANT - PRODUCENT - chusta-nosid (424769252) - Aukcje internetowe Allegro
Rzeczywiście jakoś dziwnie skrzywione to dziecko w tej chuście :tak: nosidełko wydaje mi się lepsze ponieważ ma usztywniane plecki :tak:
 
Aniknulko a sprawdzałaś ten termometr czy dobrze mierzy:confused: ja właśnie taki zamwówiłam:tak: i mam nadzieję że nie będe miała z nim problemu:tak:
miałam kiedyś zwykły elektroniczny to oszukiwał i strasznie zaniżał temperaturę:dry:
 
Aniknulko wiesz zastanawiam sie nad identycznym nosidełkiem. Tylko jeszcze analizuję czy aby napewno wykorzystam je. przemyślę to jeeszcze raz. A tymczasem czekam na opinie jak już wypróbujesz
 
Mam pytanie - może nie o rzecz dla naszych pociech, ale blisko. Jakich używacie wkładek do biustonosza. Ja najpierw miałam Aventu, potem Canpol...po jednych i drugich wszystko mnie swędzi :dry: Zastanawiam się nad kupnem wielorazowych bawełnianych, które można prać w pralce.
 
U mnie wkładki canpol sie nie sprawdziły, bella mamma to kompletnie porażka. Tearz mam z penaten i są super. Nie są cienkie, ale fajnie wyprofilowane, wcale ich nie czuć a co najważniejsze nie widać pod ubraniem. Są mięciutkie i nie przeciekają. Jak dla mnie super :tak::-)
 
ja stosuję wkładki jonsona i nie narzekam:tak: super chłonne hmm ale pod bluzką widac niestety chyba że założę stanik z sztywną miseczką:-)
 
reklama
ja stosuję wkładki jonsona i nie narzekam:tak: super chłonne hmm ale pod bluzką widac niestety chyba że założę stanik z sztywną miseczką:-)
A masz taki ze sztywną miseczką i do tego odpinany do karmienia? Ja taki jeden dostałam. Chciałam kupić jeszcze jeden, ale już nie ma :dry: A pod takim rzeczywiście nie widać wkładek.
 
Do góry