reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

moj wozio stoi jeszcze w piwnicy i dopiero go wyjme jak juz porzadki zrobie po remoncie i bede miala dosc miejsca by go postawic i przewietrzyc...ale babeczka od ktorej go kupilam...jak prezentowala mi go to otwierala stelaz bez spacerowki...wiec mysle ze ze spacerowka poprostu jest dosc ciezki i trzeba mu pomoc troszke :sorry:ale za to zastanawiam sie nad gondola...jak w domu ja zalozylam na adaptery od maxi cosi to dosc chwiejna jest ta gondola na tym stelazu..i moj pytal czy tak ma byc:confused2::sorry:szczerze mowiac niemam pojecia...wy macie jakies specjalne adaptery do gondoli(glebokiego)tez wam sie tak troche chwieje ten wozek???
gondolka sie rusza lekko wiec nie przejmuj sie ja tez tak mam:-)i chyba sa jedne adaptery i do godnoli i do fotelika:-)
kolejne pytanko do buzza - jak działa hamulec? jak przydeptuję czerwony to powinien się zblokować, a jak szary to odblokować? czy coś źle myślę?

u mnie tez naciskasz czerwony i jest blokada kol a szary odblokowujesz...moze masz juz wyrobiony ten hamulec??

oto moj buzz z Majka(uczepila sie tego wozka strasznie)zdjecia z tamtego tyg:-)
 

Załączniki

  • P1150203.jpg
    P1150203.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 72
  • P1150201.jpg
    P1150201.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 82
reklama
gondolka sie rusza lekko wiec nie przejmuj sie ja tez tak mam:-)i chyba sa jedne adaptery i do godnoli i do fotelika:-)


u mnie tez naciskasz czerwony i jest blokada kol a szary odblokowujesz...moze masz juz wyrobiony ten hamulec??

Oto moj buzz z majka(uczepila sie tego wozka strasznie)zdjecia z tamtego tyg:-)
super!!!!!!!!!!!!!:):):):)
A jak się czujesz?? dobrze już??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny kochane, ZGŁUPIAŁAM DO RESZTY !!!:szok:
Wózka jeszcze nie kupiłam i znow nie wiem jaki chcę.
Na poczatku chciałam Tako Jumper, potem sprzedawca doradził w Askocie X-Landera XA, z 2009 roku, była świetna promocja i sie opłacało i kiedy w końcu po wypłacie wybralismy sie z M po ten wózek, okazało sie ze promocja sie skonczyła.
Potem poszukiwania na necie, na allegro sa same z 2008 roku, z mniejszymi kołami.
Co myslicie, czy z 2008 roku tez sa dobre? i czy NA PEWNO to nie przeszkadza, ze spacerowka jest montowana tylko przodem ???
Wiec wybralam sie do kolejnej hurtowni- tym razem Bajka na Długosza- i tam n ie było wogóle X-Landerow, za to bylo mase innych pięknych, wygodnych wózków, o ktorych nawet wczesniej nie slyszalam.
I ceny niższe, i na paskach wiec mięciutkie....
Co myslicie ??
??????
 
a ja wam polecam ten wozek :
na aukcji kosztuje tyle:
Brevi OVO 3w1 + Gwarancja: 50% ceny! Polecam! (758249610) - Aukcje internetowe Allegro

a cena sklepowa tyle:
brevi ovo 3 w 1 gondolka+spacerowka+fotelik (764256876) - Aukcje internetowe Allegro

i moge polecić z czystym sumieniem, wozio jest rewelacyjny,my zakupilismy przez alegro nowy, a widze na aukcji uzywany wiec jak juz nie ja zaoszczedze to moze ktoras z Was :) skladany we wloszech nie tak jak inne w chinach, super łatwo sciaga sie gondole, zaklada spacerowke, fotelik, sklada wozek, gondola z funkcja kołyski, duzy polemny kosz, super torba na pieluchy itp pojemna z przegródkami , kola piankowo-gumowe wiec bardzo lekki wozek, regulacja raczki , spacerowka montowana przodem tyłem regulacja podnozka, regulacja spacerówki do poziomu lezenia, no i malo tych wozkow na chodnikach wiec unikatowe mozna powiedziec;)))))))))))
 
Dziewczyny kochane, ZGŁUPIAŁAM DO RESZTY !!!:szok:
Wózka jeszcze nie kupiłam i znow nie wiem jaki chcę.
Na poczatku chciałam Tako Jumper, potem sprzedawca doradził w Askocie X-Landera XA, z 2009 roku, była świetna promocja i sie opłacało i kiedy w końcu po wypłacie wybralismy sie z M po ten wózek, okazało sie ze promocja sie skonczyła.
Potem poszukiwania na necie, na allegro sa same z 2008 roku, z mniejszymi kołami.
Co myslicie, czy z 2008 roku tez sa dobre? i czy NA PEWNO to nie przeszkadza, ze spacerowka jest montowana tylko przodem ???
Wiec wybralam sie do kolejnej hurtowni- tym razem Bajka na Długosza- i tam n ie było wogóle X-Landerow, za to bylo mase innych pięknych, wygodnych wózków, o ktorych nawet wczesniej nie slyszalam.
I ceny niższe, i na paskach wiec mięciutkie....
Co myslicie ??
??????
najważniejsze żeby tobie się dobrze prowadził, a firmą się nie sugeruj. Sprzedawcy czasem specjalnie namawiają do jednego typu wózka. Ja też do tej pory wybierałam wózki które są tyłem i przodem do kierunku jazdy ale to ze względu że jak wieje mocny wiatr to zawsze można dzidzie obrócić.
 
a co myślicie o wózku ESPIRO GT ???
link:http://dino.sklep.pl/nowy/espiro-gt-nowosc-2009-spacerowka-gondola-kurier-gratis-p-4235.html
to co on ma a x-lander nie ma to mozliwosc zamontowania spacerowki przodem i tylem do kierunku jazdy.
Ale czy Waszym zdaniem nie ma za malych kół??
i ma dobra cene ! jest tanszy niz x-lander xa ...
Ja mogę Ci polecić X-landera XA bo osobiście go zakupiłam, model z 2009 i ma spacerówkę montowaną faktycznie tylko przodem do kierunku jazdy ale z doświadczenia wiem że dzieci wolą oglądąć świat i jeździć przodem. Jeśli chodzi o silny wiatr to model z 2009 ma dodatkowo rozpinaną budkę ( ta czarna wstawka w budce)chroniąca dziecko przed wiatrem, tak głębokiej budki nie widziałam w żadnym innym modelu.
 

Załączniki

  • DSC02365.jpg
    DSC02365.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 58
u mnie tez naciskasz czerwony i jest blokada kol a szary odblokowujesz...moze masz juz wyrobiony ten hamulec??

oto moj buzz z Majka(uczepila sie tego wozka strasznie)zdjecia z tamtego tyg:-)

hehehe, wychowałąś buzzomaniaczkę :-) z mlekiem matki wyssała :-D

jak mąż wrócił z pracy, to sprawdził i jemu działa. No ale mi ciężko bardzo... mocno trzeba depnąć i ruszać kołami, żeby trafiło dobrze i obydwa się żeby zablokowały, to wtedy nie puszcza.. na tej lince co łączy dwa pedały jest takie zgrubienie - może tam się coś reguluje?
 
hehehe, wychowałąś buzzomaniaczkę :-) z mlekiem matki wyssała :-D

jak mąż wrócił z pracy, to sprawdził i jemu działa. No ale mi ciężko bardzo... mocno trzeba depnąć i ruszać kołami, żeby trafiło dobrze i obydwa się żeby zablokowały, to wtedy nie puszcza.. na tej lince co łączy dwa pedały jest takie zgrubienie - może tam się coś reguluje?

Iza nie powiem Ci bo u mnie wmiare dobrze hamulec chodzi, choc na poczatku tez wydawal mi sie dziwny i trudny w obsludze... moze to kwestia przyzwyczajenia...
 
reklama
Do góry