reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

właśni też poluję na allegro.. sie poprzyglądałam i już wiem, że kompletnego (osłonki na pasy i wkładka dla noworodka) i ładnego, najlepiej w kolorze niebieściutkim - idealnie capri, nie kupię taniej niż za 250. Teraz się przyczaiłam i czekam :-)
straszne emocje to czekanie na wózek - to wlasciwie druga używana rzecz, jaką kupie w życiu, a pierwsza jaką kupię bez oglądania...
ja kupiłam czarny:( bo taki mi się nawinął ale nie zależało mi na kolorze.
co do emocji to się zgadzam:) ja co prawda kupiłam nowy wózek ale wiesz dopiero po rozpakowaniu wiesz co masz
 
reklama
W Nowym Sączu konkretne opady śniegu są baaaardzo prawdopodobne :tak::-D:-D:-D
no właśnie to wszystko zależy od tego gdzie kto mieszka, bo u nas w zimie na prawde jest całkiem sporo śniegu. Czasami po kolana i z klatki ciężko wyjść jak nie odśnieżą.
A ja czytałam że w zimie dziecko powinno przez 2 tygodnie być werandowane a dopiero później można wyjść na 20-30 minut na dwór bo przecież często w zimie są wichury i zamiecie. Przynajmniej u nas :)) wiem coś na temat ilości śniegu bo mój M pracuje przy odśnieżaniu w zimie i często musiał nawet wieczorami i o świcie odśnieżać, albo co 2 godziny żeby ludzie się nie skarżyli.
 
no właśnie to wszystko zależy od tego gdzie kto mieszka, bo u nas w zimie na prawde jest całkiem sporo śniegu. Czasami po kolana i z klatki ciężko wyjść jak nie odśnieżą.
A ja czytałam że w zimie dziecko powinno przez 2 tygodnie być werandowane a dopiero później można wyjść na 20-30 minut na dwór bo przecież często w zimie są wichury i zamiecie. Przynajmniej u nas :)) wiem coś na temat ilości śniegu bo mój M pracuje przy odśnieżaniu w zimie i często musiał nawet wieczorami i o świcie odśnieżać, albo co 2 godziny żeby ludzie się nie skarżyli.
ale za to wiesz że będziesz miała ładnie odśnieżone:-)
 
reklama
Do góry