reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

reklama
No mój mąz tak się uparł na ten x-lander XQ, że raczej wezmę go. Przynajmniej bedzie na niego ;-)

no to pieknie :-) przynajmniej swoje zdanie ma chlop, moj jak mu pokazalam 5 ofert to nie wypowiedzial sie na ani jedna, buzza nie chcial od poczatku, bo stwierdzil ze to kosmiczne badziewie, a jak kupialam i rozpakowalam to szpanowal przed znajomymi jaki to zaje... wozek nie wybral :-D
 
Oh Kobietki, kobietki.
będę chyba pierwszym facetem, który się wypowie na te wasze tematy, w szczególności skupie się na temat wózków lecz chyba nie tylko.
widzę jak moja piękna druga połówka z rosnącym brzuszkiem w każdej wolnej chwili zaczytuje się w te wasze chyba wypowiedzi.
PYTAM SIĘ WAS: dlaczego wielokrotnie sądzę, że wasze decyzje na temat kupna czy wyboru np.: wózków są podyktowane tym jak on wygląda czy może jak ja będę się prezentowała przy nim na spacerze czy tym podobnych eskapadach?
proszę was: spójrzcie troszkę oczami tego maleństwa. jemu nie potrzeba misia czy innych ozdób na wózeczkach, kołderkach, pidżamkach itp tylko by mu było, ciepło, miło, wygodnie, spokojnie; dlatego też jaki jest sens DROGIE PANIE zakupić wózek, którego zawieszenie nie dość, że nie tłumi jazdy na naszych wyboistych chodnikach to jeszcze przy jeździe po czymś takim wprowadza malca w drgania, które na pewno nie są przyjemnością jakiej oczekiwał na starcie swego i tak nie ciekawego, z jego punktu widzenia, życia. te nowoczesne wózeczki mają super design i chyba tylko tyle co mogą zaoferować naszemu malcowi. Przecież tym nawet nie da się bujać malca gdy do nas coś mówi od kilku nawet godzin - czyli płacze, ryczy itp.
DROGIE PANIE PROSZĘ O TROSZKĘ ROZWAGI. Bezpieczeństwo, wygoda na pierwszym miejscu dla malca design powinien być na końcu.
mąż zawiedziony znikomością instynktu matczynego.
 
Oh Kobietki, kobietki.
będę chyba pierwszym facetem, który się wypowie na te wasze tematy, w szczególności skupie się na temat wózków lecz chyba nie tylko.
widzę jak moja piękna druga połówka z rosnącym brzuszkiem w każdej wolnej chwili zaczytuje się w te wasze chyba wypowiedzi.
PYTAM SIĘ WAS: dlaczego wielokrotnie sądzę, że wasze decyzje na temat kupna czy wyboru np.: wózków są podyktowane tym jak on wygląda czy może jak ja będę się prezentowała przy nim na spacerze czy tym podobnych eskapadach?
proszę was: spójrzcie troszkę oczami tego maleństwa. jemu nie potrzeba misia czy innych ozdób na wózeczkach, kołderkach, pidżamkach itp tylko by mu było, ciepło, miło, wygodnie, spokojnie; dlatego też jaki jest sens DROGIE PANIE zakupić wózek, którego zawieszenie nie dość, że nie tłumi jazdy na naszych wyboistych chodnikach to jeszcze przy jeździe po czymś takim wprowadza malca w drgania, które na pewno nie są przyjemnością jakiej oczekiwał na starcie swego i tak nie ciekawego, z jego punktu widzenia, życia. te nowoczesne wózeczki mają super design i chyba tylko tyle co mogą zaoferować naszemu malcowi. Przecież tym nawet nie da się bujać malca gdy do nas coś mówi od kilku nawet godzin - czyli płacze, ryczy itp.
DROGIE PANIE PROSZĘ O TROSZKĘ ROZWAGI. Bezpieczeństwo, wygoda na pierwszym miejscu dla malca design powinien być na końcu.
mąż zawiedziony znikomością instynktu matczynego.

Z tego co mi wiadomo to większość z nas kupuje amortyzowane wózeczki, mój przynajmniej jest :))) Trzeba jednak zwrócić uwagę jeszcze na inne rzeczy... Jak dla mnie ważne jest aby był zwrotny bo jak patrze na te biedne kobiety, które się męczą przy każdym skręcie to aż mi ich żal. Jeśli piszesz zaś o wygodzie dziecka to nie tylko ogranicza się do amortyzacji... Stąd też były nasze powyższe rozmowy np. na temat kubełkowych siedzisk, twardości zawieszenia, wadze itp. Dlatego tez nie mogę się z Toba zgodzić, że kobiety patrzą tylko na wygląd. Owszem, on też jest ważny ale nie najważniejszy...
 
Widzę że pod moją nieobecność moja druga połówka narobiła zamieszania. To pewnie dlatego, że tak mało ma do powiedzenia przy wyborze rzeczy dla Kropeczki ;-) Oh, ci faceci! Mój ma zdanie, że byle co wystarczy aby tylko bezpieczne było. No cóż, nie do końca się zgadzam i muszę przyznać, że dla mnie to ogromna frajda na wygląd tych wszystkich rzeczy dla maluszków patrzeć:) A jest ich tak cudownie dużo i wszystkie takie śliczne. To już nie te czasy żeby trzeba było kupować to co jest, teraz mamy super wybór. Czasem aż za duży!
Jeśli któraś z was poczuła się urażona wypowiedzią mojego M to z góry przepraszam! Ten typ niestety tak ma:no:
 
Widzę że pod moją nieobecność moja druga połówka narobiła zamieszania. To pewnie dlatego, że tak mało ma do powiedzenia przy wyborze rzeczy dla Kropeczki ;-) Oh, ci faceci! Mój ma zdanie, że byle co wystarczy aby tylko bezpieczne było. No cóż, nie do końca się zgadzam i muszę przyznać, że dla mnie to ogromna frajda na wygląd tych wszystkich rzeczy dla maluszków patrzeć:) A jest ich tak cudownie dużo i wszystkie takie śliczne. To już nie te czasy żeby trzeba było kupować to co jest, teraz mamy super wybór. Czasem aż za duży!
Jeśli któraś z was poczuła się urażona wypowiedzią mojego M to z góry przepraszam! Ten typ niestety tak ma:no:

Nie, nie narobił zamieszania tylko wypowiedział swoje zdanie... :-) Myslę tylko, że my patrzymy się na wóżki tak jak faceci patrzą się na samochody... Owszem wybierają takie bezawaryjne i wygodne ale ważny jest rownież wygląd. My mamy tak samo, patrzymy się na wygodę, funkcjonalność itp. lecz musi nam się również ten wózek podobać. Tak jak powiedziałaś, mamy obecnie duży wybór więc można połączyć bezpieczeństwo i wygodę z ładnym wyglądem. Do tego na pewno każda z nas dąży :-)
 
Klaudzia, budka do spacerówki jest:tak: A także śpiworek i pałąk, moskitiera, folia przeciwdeszczowa itp.
Wózek ładniusi, ale ta sprężyna mnie martwi, bo jednak sama powinna działać;-):sorry::sorry: a, rama usztywnia sie gdy zakłada się np. gondolę,fotelik..
Aza, mi sie jednak wydaje, że kubełkowe siedzisko jest mniej wygodne dla baby:-(
Bosastopka przekaż mężowi proszę, że to urocze, że się tak angażuje w wybór wózka i jest adwokatem waszego maleństwa:) W moim przypadku np. było tak, że mąż nie chciał za bardzo o wózku słuchać:-) A swoją drogą mój mąż za wcinanie się gdy Panie rozmawiają dostałby w ucho:):-)
Aza, a swoją drogą to czy przypadkiem marek i modeli wózków nie ma więcej niż samochodów??


 
reklama
To nasz buzzio.

Śliczny wózeczek,marzyłam o takim od początku ciąży tylko 4 kolowym.Niestety mój mężuś się nie zgodził,bo stwierdzil że wózek ma za małe kółka przednie i na nasze piękne chodniki nie będzie wygodny :( No i tak ciężką drogą kompromisu zamówiliśmy X-Lander XA kolekcja 2009 r...Wizualnie średnio mi się podoba,ale ponoć jest bardzo wygodny i stabilny :) Jakby nie było,w razie czego będzie na niego:cool2:
 
Do góry