reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

tez tak samo mam mam nadzieje ze w tym miesiacu juz kupie łózeczko bede spokojniejsza
Ja na razie sie rozglądam jeszcze i patrze i patrze... ale w przeciagu dwoch tyg chce juz zamowic. Znalazłam na allegro producenta, ktory ma dosc fajne kształty i duzo kolorow do wyboru
To jest jeden: Łóżeczko od producenta! Super cena i jakość! (728066409) - Aukcje internetowe Allegro
A to drugi: Mocne,stabilne łóżeczko,różne kolory,materace (721249672) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Ja na razie sie rozglądam jeszcze i patrze i patrze... ale w przeciagu dwoch tyg chce juz zamowic. Znalazłam na allegro producenta, ktory ma dosc fajne kształty i duzo kolorow do wyboru
To jest jeden: Łóżeczko od producenta! Super cena i jakość! (728066409) - Aukcje internetowe Allegro
A to drugi: Mocne,stabilne łóżeczko,różne kolory,materace (721249672) - Aukcje internetowe Allegro

Ja kupiłam takie łóżeczko: ŁÓŻECZKO LIDKA I SOSNA ~ 120x60 + materac gryka (718301532) - Aukcje internetowe Allegro
Jestem baaardzo zadowolona bo jest naprawde porządnie zrobione i stabilne. Na żywo wygląda o wiele lepiej...
 
ja poki co jeszcze nie mam wózka ale nadal trwam przy jednym
NOWY Matrix na pompowanych kołach +Fotelik GRATIS (689092059) - Aukcje internetowe Allegro
zobaczymy czy nie zmieni mi sie....
no ja po obejrzeniu dużej ilości wózków też jestem za matrixem! brałam pod uwagę coneco toledo, ale faktycznie większość ma skrzypiące budki! i to skrzypiące strasznie!!!!!! :szok: umarłego by obudziły! taki nieskrzypiący to widziałam chyba tylko jeden i nie wiem od czego to zależy!
brałam też pod uwagę tako jumper x, ale jest 300 zł droższy od matrixa, cięższy, a w sumie ma prawie te same funkcje! więc chyba będzie matrix kolor albo pomarańczowo-grafitowy, albo kremowo-bordowy :-) chyba ;-)
 
Dziewczyny a co sadzicie o tym wózeczku: WOZEK X-LANDER XQ +GONDOLA +FOTELIK SUPERPROMOCJA (720737468) - Aukcje internetowe Allegro Jedyny minus to brak pompowanych kół z przodu ale poza tym to świetnie wygląda na żywo. Ma też kubełkowe siedzonko i nie wiem co o tym sądzić. Jedni mówią, że jest wygodne a inni, że nie...

A nie zastanawiałaś się nad modelem xa?? Jest świetny, zwrotny, koła pompowane, duże, gondola duża, spacerówka świetna, oparcie regulowane na paskach, bardzo wygodne, firma ogólnie super:-)
 
A nie zastanawiałaś się nad modelem xa?? Jest świetny, zwrotny, koła pompowane, duże, gondola duża, spacerówka świetna, oparcie regulowane na paskach, bardzo wygodne, firma ogólnie super:-)

Patrzyłam ale mój mąż nie może znieść tych luzów w stelarzu. Ogladaliśmy chyba z 10 szt. i wszystkie tak mają. Jak się rusza reką to stelarz aż podnosi całą gondolę. Tragicznie to wygląda. Poza tym czytałam, że ma beznadziejną regulację oparcia na paskach. Ten xq tez ma wady m.in. te małe kółka. Już sama nie wiem... Muszę wybrać między tymi dwoma i na któreś wady będzie trzeba przymknąć oko :)))
 
Wcześniej miałam wziąść Tako Jumoer X ale juz znalazłam opinie 2 osób, którym rama pękła. Poza tym czytałam, że po pewnym czasie regulacja podnóżka nie trzyma i cały czas opada. Do tego jeszcze jak nim jeździłam po sklepie to wkurzała mnie obracają się dookoła rączka a właściwie ta okładzina z pianki. Nie wiem czemu ale ostatnio patrze na jakieś takie pierdoły... Marudna się chyba zrobiłam...:eek: Może dlatego, że boję się kupić a potem marudzić więc chyba pozostawie ostateczną decyzję mojemu mężowi, przynajmniej będzie na niego :laugh2:
 
Patrzyłam ale mój mąż nie może znieść tych luzów w stelarzu. Ogladaliśmy chyba z 10 szt. i wszystkie tak mają. Jak się rusza reką to stelarz aż podnosi całą gondolę. Tragicznie to wygląda. Poza tym czytałam, że ma beznadziejną regulację oparcia na paskach. Ten xq tez ma wady m.in. te małe kółka. Już sama nie wiem... Muszę wybrać między tymi dwoma i na któreś wady będzie trzeba przymknąć oko :)))

Lekkie luzy mój faktycznie też ma ale przypuszczam że jest możliwość dokręcenia ich na śrubach:) muszę jeszcze sprawdzić:) Jeśli chodzi o regulacje to mi akurat te paski wydają się bardzo praktyczne bo ustawisz sobie oparcie w takim poziomie jaki się Tobie podoba.

Osobiście nie brałabym wózka z małymi kołami a tym bardziej nie pompowanymi:) Weź pod uwagę fakt że nasze dzieci urodzą się w listopadzie więc cała zima przed nami a na spacerki po zaśnieżonych chodnikach też trzeba jeździć:)
Też patrzyłam na wózki tako jumper ale moim zdaniem gondola jest bardzo wąska i Pani w sklepie od razu powiedziała mi że jak mam zamiar wsadzić tam fusak (śpiworek) to nie mam na co liczyć bo dziecku będzie za ciasno, dlatego nie zdecydowałam się na ten model a druga przyczyna jest taka że wydaje mi się że gondola jest bardzo nisko
 
Ostatnia edycja:
Lekkie luzy mój faktycznie też ma ale przypuszczam że jest możliwość dokręcenia ich na śrubach:) muszę jeszcze sprawdzić:) Jeśli chodzi o regulacje to mi akurat te paski wydają się bardzo praktyczne bo ustawisz sobie oparcie w takim poziomie jaki się Tobie podoba.

Osobiście nie brałabym wózka z małymi kołami a tym bardziej nie pompowanymi:) Weź pod uwagę fakt że nasze dzieci urodzą się w listopadzie więc cała zima przed nami a na spacerki po zaśnieżonych chodnikach też trzeba jeździć:)
Też patrzyłam na wózki tako jumper ale moim zdaniem gondola jest bardzo wąska i Pani w sklepie od razu powiedziała mi że jak mam zamiar wsadzić tam fusak (śpiworek) to nie mam na co liczyć bo dziecku będzie za ciasno, dlatego nie zdecydowałam się na ten model a druga przyczyna jest taka że wydaje mi się że gondola jest bardzo nisko

Co do luzów to nic nie zrobisz bo tam są nity a nie śruby. Co do kółek to oczywiście masz rację, też wolałabym duże pompowane. Kurcze, sama nie wiem... Mój mąż mówiąc szczerze już się napalił na XQ a ja mam ciągle wątpliwości.

Mam jeszcze pytanie: czy któraś z Was miała do czynienia z kubełkowym siedziskiem? Znalazłam tyle samo opini za, jak i przeciw więc nie wiem co myśleć...
 
Co do luzów to nic nie zrobisz bo tam są nity a nie śruby. Co do kółek to oczywiście masz rację, też wolałabym duże pompowane. Kurcze, sama nie wiem... Mój mąż mówiąc szczerze już się napalił na XQ a ja mam ciągle wątpliwości.

Mam jeszcze pytanie: czy któraś z Was miała do czynienia z kubełkowym siedziskiem? Znalazłam tyle samo opini za, jak i przeciw więc nie wiem co myśleć...

Ja sama mam kubelkowe siedzisko w wozeczku (quinny buzz) pomimo tego ze nie mialam jeszcze dziecka, wydaje mi sie ze nie bedzie przy nim zadnych problemow, bo czy obnizysz oparcie czy cale siedzisko na jedno wychodzi. a to ze niby nozki sa wyzej przy kubelkowych kiedy jest w pozycji lezacej to przeciez dobrze hehe powinno sie spac z nogami wyzej :-) hehehe
mi to nie przeszkadza, zobaczymy jak bedzie w praktyce, ale poczekajmy na opinie doswiadczonych mamusi ;-)
 
reklama
Do góry