reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

melduje zakup wozka - xlander xa (jak ktos chce kupic to prosze sie spieszyc bo braki w parasolkach do spacerowek sa) :) teraz to moge spokojnie spac nocami :)
 
reklama
Kurcze, ja już bym chciała zamówić wózek ale mam problem bo w kolorze czarnym jest za 899 zł a w kolorze niebieskim za 1099. Nie wiem czy warto dopłacać 200 zł za kolor bo w sumie za tą kwotę mogę kupić fotelik samochodowy... Ehhhh... Zgłupiałam
 
Kurcze, ja już bym chciała zamówić wózek ale mam problem bo w kolorze czarnym jest za 899 zł a w kolorze niebieskim za 1099. Nie wiem czy warto dopłacać 200 zł za kolor bo w sumie za tą kwotę mogę kupić fotelik samochodowy... Ehhhh... Zgłupiałam

Czarne wózki jak dla mnie są okropne.A jak przyjdzie lato to współczuję dzieciom :sorry:
 
Gosia, Z radością, jako pierwsza, pragnę Ci serdecznie pogratulować świetnego wyboru!

druga a nie pierwsza heheheh ja Gosi od poczatku gratulowalam wyboru :-p:-p:-p i pomimo jej niepewnosci chwilowych wiedzialam ze wybierze buzza :-):-):-)

ajjj wariatki z nas hehe


Aza ja nie uwazam ze sa okropne czarne wozki, owszem sa smutasne, nie tak jak kolorowe, no ale czasami faktycznie pieniazki mozna wykorzystac na inna rownie wazna rzecz, a wozeczek ozdobic kolorowymi dodatkami, kocyczkiem itp :) lub np spiworek kupic w innym kolorku ;-)
 
Witam przyszłe mamusie.
Zdecydowaliśmy się na zakup wózka X lander...i w związku z tym mam pytanie: jaka jest różnica pomiędzy X lander XA a XQ? Będę wdzięczna za pomoc.
 
Witam przyszłe mamusie.
Zdecydowaliśmy się na zakup wózka X lander...i w związku z tym mam pytanie: jaka jest różnica pomiędzy X lander XA a XQ? Będę wdzięczna za pomoc.

A więc ja wybierałam miedzy oba modelami jednak zdecydowałam się na XQ. Przede wszystkim XQ ma kubełkowe siedzisko. Dla jednych to plus, dla innych minus. Ja powiem tyle, że kubelkowe siedzisko zachowuje naturalna krzywiznę kregosłupa, poza tym można go jedną ręka regulować a przy tym dzidzia sie nie obudzi gdyż kładąc nie zmieniasz pozycji plecków tylko całego ciała. Druga dla mnie ważna rzecz to fakt, że XQ nie ma w ramie ani jednego nita. W XA właśnie te nity i luzy przez to istniejące wkurzały mnie maksymalnie. Jak poruszasz rączką to będziesz wiedziała o co chodzi. XQ jest również lżejszy i jak dla mnie bardziej zgrabniejszy. Poza tym ma profilowany kosz na zakupy zapinany na zamek dzięki czemu nic Ci nie wypadnie ani nie zmoknie. Oczywiście jest jeden minus (przynajmniej dla mnie): XQ nie ma przednich pompowanych kół. Tylnie są opcjonalnie pompowane lub nie. Poza tym powiem szczerze, że troszke XA mi sie objadły bo nawet w mojej bramioe juz 3 kobitki go mają i ogólnie jest on baaaardzo popularny. X-landera XQ za to nie widziałam jeszcze na ulicy wiec może dlatego wpadł mi od razu w oko. Jednak najlepiej jak sobie oba zobaczysz i sama stwierdzisz, który wolisz...
 
reklama
Do góry