reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Śliczny wózeczek,marzyłam o takim od początku ciąży tylko 4 kolowym.Niestety mój mężuś się nie zgodził,bo stwierdzil że wózek ma za małe kółka przednie i na nasze piękne chodniki nie będzie wygodny :( No i tak ciężką drogą kompromisu zamówiliśmy X-Lander XA kolekcja 2009 r...Wizualnie średnio mi się podoba,ale ponoć jest bardzo wygodny i stabilny :) Jakby nie było,w razie czego będzie na niego:cool2:

ja widzialam te x-landery xa wczoraj w sklepie i jak dla mnie one duze sie wydaja,masywne, dla mnie za duze!!
 
reklama
I na który się Gosia decydujesz??
Klaudzia, ja już swojego nie chowam, bez sensu, a jak przychodzi mi ochota to sobie na niego patrzę:)
Pauluśka, jak wózek do nas dotarł, to mąż tylko zapytał "Szczęśliwa?" Hihi..


 
Wszystko wręcz "ocieka" smarem.. Więc to chyba nie to.. A swoją drogą, to Ty masz blokadę rozkładania na ramie, czy odblokowujesz po bokach?​

I na który się Gosia decydujesz??
Klaudzia, ja już swojego nie chowam, bez sensu, a jak przychodzi mi ochota to sobie na niego patrzę:)
Pauluśka, jak wózek do nas dotarł, to mąż tylko zapytał "Szczęśliwa?" Hihi.

hehe no to nie wiem, moze Ci sie wydaje ze ciezko chodzi a tak naprawde jest idealnie? :)
co do blokady to lekko mnie zaskoczylas tym pytaniem bo nie pamietam a rama jest schowana wiec nie mam jak sprawdzic.
ja niestety musze miec swoj schowany bo wozio bedziemy trzymac w przedpokoju i jak teraz bym go wyciagla to moj mezus i tata (budowlance) wchodzac do domu by go zakurzyli hehe takze jak juz wyciagne go to musze zrobic na niego miejsce zeby nie poniszczyli.
 
reklama
Do góry