reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Ja sama mam kubelkowe siedzisko w wozeczku (quinny buzz) pomimo tego ze nie mialam jeszcze dziecka, wydaje mi sie ze nie bedzie przy nim zadnych problemow, bo czy obnizysz oparcie czy cale siedzisko na jedno wychodzi. a to ze niby nozki sa wyzej przy kubelkowych kiedy jest w pozycji lezacej to przeciez dobrze hehe powinno sie spac z nogami wyzej :-) hehehe
mi to nie przeszkadza, zobaczymy jak bedzie w praktyce, ale poczekajmy na opinie doswiadczonych mamusi ;-)

Ja też tak myślę... Jedyny problem to spanie na boku bo raczej niezbyt wygodne w kubełkowym. Tylko nie wiem czy to jest takie ważne...
 
reklama
Ja też tak myślę... Jedyny problem to spanie na boku bo raczej niezbyt wygodne w kubełkowym. Tylko nie wiem czy to jest takie ważne...

Mysle ze te kubelkowe sa tak wyprofilowane ze nawet na boczku dzidzi bedzie wygodnie. A poza tym jak juz przejda na kubelkowe to na poczatku nie beda siegac nozkami jeszcze wiec nie ma problemu a jak beda starsze to nie beda przeciez dlugo w nich przesypiac ;-) jak przysna na spacerku to i na pleckach bedzie wygodnie, zawsze mozna podlozyc jakis kocyk : )
 
Mysle ze te kubelkowe sa tak wyprofilowane ze nawet na boczku dzidzi bedzie wygodnie. A poza tym jak juz przejda na kubelkowe to na poczatku nie beda siegac nozkami jeszcze wiec nie ma problemu a jak beda starsze to nie beda przeciez dlugo w nich przesypiac ;-) jak przysna na spacerku to i na pleckach bedzie wygodnie, zawsze mozna podlozyc jakis kocyk : )

W sumie masz rację... :tak:
 
To nasz buzzio.
 

Załączniki

  • buzznosi.jpg
    buzznosi.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 62
  • buzzgondol.jpg
    buzzgondol.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 57
  • buzzspacer.jpg
    buzzspacer.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry