reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

dziewczynki właśnie wróciłam ze spacerku i po drodze zajrzałam do sklepu z wózkami, żeby zobaczyć na mój wybrany Babyactiv jet picasso i porównać z Tako Jumper X, oraz z Tako Jumper GT i oto moje spostrzeżenie co do wózków Tako
wszystko byłoby fajne, bo wszystkie koła pompowane, gondolka fajna dość duża, ale....
ten wózek jest strasznie dla mnie ciężki i wcale nie chodzi mi tutaj o wynoszenie go na któreś tam piętro. Wiem że to może wina tego że wszystkie koła są pompowane, ale nie mogłam sobie poradzić z wyjechaniem na krawężnik :/ próbowałam wcześniej babyactiv (on ma przednie plastikowe albo piankowe nie wiem dokładnie) i było bez problemu a w tako było bardzo ciężko, a co jak będzie tam dziecko?? :((( to tyle myślałam że może jeszcze się na któryś zdecyduje a teraz już wiem że nie chce się tyle męczyć przy krawężnikach i zostaje przy babyactiv :))
 
reklama
Właśnie wróciłam z objazdówki po warszawskich sklepach i znowu zmieniłam zdanie co do wózków - zdecydowaliśmy się na X-Landera XA 2009. Faktycznie nie ma opcji face-to-face ale doszliśmy do wniosku, że jak mały przesiądzie sie do spacerówki to będzie miał ponad 4 miesiące więc chyba to nie jest już w tym wieku takie ważne - od 3 miesiąca dziecki może już jeździć przodem do kierunku jazdy. Generalnie urzekło nas wykonanie i przyjazne dziecku wnętrze.
Chyba kupimy w tym miesiącu bo znowu coś nam sie odmieni - pierwszy wybór to 3.ooo zł, drugi 700 zł a teraz 2.000 zł :-D
 
dziewczynki właśnie wróciłam ze spacerku i po drodze zajrzałam do sklepu z wózkami, żeby zobaczyć na mój wybrany Babyactiv jet picasso i porównać z Tako Jumper X, oraz z Tako Jumper GT i oto moje spostrzeżenie co do wózków Tako
wszystko byłoby fajne, bo wszystkie koła pompowane, gondolka fajna dość duża, ale....
ten wózek jest strasznie dla mnie ciężki i wcale nie chodzi mi tutaj o wynoszenie go na któreś tam piętro. Wiem że to może wina tego że wszystkie koła są pompowane, ale nie mogłam sobie poradzić z wyjechaniem na krawężnik :/ próbowałam wcześniej babyactiv (on ma przednie plastikowe albo piankowe nie wiem dokładnie) i było bez problemu a w tako było bardzo ciężko, a co jak będzie tam dziecko?? :((( to tyle myślałam że może jeszcze się na któryś zdecyduje a teraz już wiem że nie chce się tyle męczyć przy krawężnikach i zostaje przy babyactiv :))
O kurczę, nie brzmi zachęcająco to co piszesz... Miałam już na 100% wybranego Jumpera X, ale skoro jest tak ciężki jak mówisz... Ja niestety nie mam możliwości go wypróbować, bo u mnie w mieście żaden sklep nie ma go u siebie.

Bardzo bym prosiła wszystkie mamusie zainteresowane Jumperem X o opisanie wrażeń z jazdy próbnej - ułatwiłoby to mi bardzo decyzję o zakupie :blink:;-)
 
O kurczę, nie brzmi zachęcająco to co piszesz... Miałam już na 100% wybranego Jumpera X, ale skoro jest tak ciężki jak mówisz... Ja niestety nie mam możliwości go wypróbować, bo u mnie w mieście żaden sklep nie ma go u siebie.

Bardzo bym prosiła wszystkie mamusie zainteresowane Jumperem X o opisanie wrażeń z jazdy próbnej - ułatwiłoby to mi bardzo decyzję o zakupie :blink:;-)

Mój mąż sprawdzal kilka wózków, nawet takie po 3000 i stwierdził, że Jumper najlepiej się prowadzi i najłatwiej w nim się przód podnosi. Muszę jednak przyznać, że Babyactiv nie oglądałam bo nie ma takiego modelu z tej firmy, który by mi się podobał.
 
O kurczę, nie brzmi zachęcająco to co piszesz... Miałam już na 100% wybranego Jumpera X, ale skoro jest tak ciężki jak mówisz... Ja niestety nie mam możliwości go wypróbować, bo u mnie w mieście żaden sklep nie ma go u siebie.

Bardzo bym prosiła wszystkie mamusie zainteresowane Jumperem X o opisanie wrażeń z jazdy próbnej - ułatwiłoby to mi bardzo decyzję o zakupie :blink:;-)
ja również wypróbowałam jumpera X i nie miałam problemów. w sklepie jechał mi bardzo lekko, na ulicy również! a wiozłam w nim synka kolezanki! aczkolwiek powiem Wam, że jednak do najlżejszych to on nie należy! bo miałam przyjemność prowadzić wózek jane, który jest jednym z najlżejszych na rynku i faktycznie jest leciutki! tyle, że dla mnie ma 3 wady! nie podoba mi się wizualnie, ma plastikowe czy tam piankowe koła i jest drogi (około 3 tyś zł)

Ja dziś napisałam maila do gościa od matrixa czy jest możliwość obejrzenia wózka "na żywo" i dziwne dla mnie jest to, że gość napisał, że mają sklepy stacjonarne, ale nie poda ich adresu, bo ma tam inne ceny niż na allegro :baffled: a ja tylko chciałam obejrzeć ten wózek, bo nie lubię kupować w ciemno! zwłaszcza czegoś takiego jak wózek! napisał mi gość tylko, że w spacerówce można podglądać dziecko, bo jest tam jakaś moskitiera przez którą się da to robić!
 
Dzięki dziewczyny :)

Dla mnie nie tyle istotne jest to, że nie będę mogła wózka nosić (bo kto wózek by nosił, jak ma się parę schodków to się go po prostu wciąga jeden po drugim), ale to czy przy prowadzeniu jest lekki i zarazem zwrotny. A koła pompowane wiadomo dodają ciężaru - ale dzięki temu, że takie właśnie są - dziecko nie odczuwa żadnych wybojów. To moim zdaniem jest najważniejsze - nie mój, ale dziecka komfort :)
 
Dzięki dziewczyny :)

Dla mnie nie tyle istotne jest to, że nie będę mogła wózka nosić (bo kto wózek by nosił, jak ma się parę schodków to się go po prostu wciąga jeden po drugim), ale to czy przy prowadzeniu jest lekki i zarazem zwrotny. A koła pompowane wiadomo dodają ciężaru - ale dzięki temu, że takie właśnie są - dziecko nie odczuwa żadnych wybojów. To moim zdaniem jest najważniejsze - nie mój, ale dziecka komfort :)

Ja też się na wage nie patrze bo mieszkam na parterze. Dla mnie najważniejsze jest aby były przednie duże, pompowane i skrętne koła. Spełniających te kryteria wózeczków jest w sumie mało. Oglądałam też Coneco Barracuda bo ma ciekawie rozwiazaną przednią oś, która skreca się w całości. Dobrze się go prowadzi do przodu jednak z jazdą do tyłu było już gorzej. Więc nadal prym wiedzie Tako...
 
Dzięki dziewczyny :)

Dla mnie nie tyle istotne jest to, że nie będę mogła wózka nosić (bo kto wózek by nosił, jak ma się parę schodków to się go po prostu wciąga jeden po drugim), ale to czy przy prowadzeniu jest lekki i zarazem zwrotny. A koła pompowane wiadomo dodają ciężaru - ale dzięki temu, że takie właśnie są - dziecko nie odczuwa żadnych wybojów. To moim zdaniem jest najważniejsze - nie mój, ale dziecka komfort :)
To mogę potwierdzić że wózek się lekko prowadzi i jest zwrotny tylko z tym wyjechaniem na krawężnik miałam problem :)) po prostu samą siłą rąk nie podniosłabym przednich kół do góry, ale to pewnie przez te pompowane koła :))
 
Właśnie wróciłam z objazdówki po warszawskich sklepach i znowu zmieniłam zdanie co do wózków - zdecydowaliśmy się na X-Landera XA 2009. Faktycznie nie ma opcji face-to-face ale doszliśmy do wniosku, że jak mały przesiądzie sie do spacerówki to będzie miał ponad 4 miesiące więc chyba to nie jest już w tym wieku takie ważne - od 3 miesiąca dziecki może już jeździć przodem do kierunku jazdy. Generalnie urzekło nas wykonanie i przyjazne dziecku wnętrze.
Chyba kupimy w tym miesiącu bo znowu coś nam sie odmieni - pierwszy wybór to 3.ooo zł, drugi 700 zł a teraz 2.000 zł :-D
A jaki kolor wybraliście ?? Ja też już bym go wzięła najchętniej teraz, ale jeszcze mam zakaz...Wątpie, że wytrzymam jeszcze miesiąc bo ciągle za przeproszeniem truje dupe mojemu P i chyba w końcu pęknie...:-):cool2:
 
reklama
Ola, a nie widziałaś tego Buzza w sklepie, na żywo ?
Bo wizualnie bardzo mi sie podoba, ale dotąd widziałam go tylko na necie i mam wrażenie ze ma bardzo małą spacerówke.
szczególnie miejsce na nóżki i siedzisko- przez jego nowoczesny kształt- ma mało miejsca ?

Szczerze muszę przyznac , że nie przyglądałam się zabardzo Buzzom.

Wow dawno mnie na tym wątku nie było, a tu tyle stron i wózków :-)

Ciekawe jak się będzie sprawował X-Lander XA z 2009.
Widzę, że jest ulepszony niz ten który ja kupiłam czyli wersję XA z 2008.

Mam nadzieję, że mimo braku opcji "face to face" będziemy zadowolone z X-Landerków :-)
 
Do góry