reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

reklama
nasz wybor jechalismy po inny wozek ale kupilismy ten zwrotniejszy i mniejszy Buy your Quinny Buzz 3 Pushchair Midnight Inc Pack 80 reviews from Kiddicare 3 Wheelers | Online baby shop | Nursery Equipment_

wogole wlasnie mi sie przypomialo ze nie odebralismy w sklepie gratisu do wozka :wściekła/y: a byl to pojemnik tomee tippee na zuzyte pieluszki ktory zawijal je w folie zeby nie pachnialo brzydko ale jestem na siebie zla....:zawstydzona/y:

Sliczny, ja tez mam buzza, ale starszy model :tak: a ten pojemniczek napewno jeszcze dostaniesz jak pojedziesz :-) chyba ze juz ci sie nie chce hehe
 
Gosiu tobie akurat to nie grozi :) chyba ze nie kupisz buzza hehe :-)
Oj Klaudia ostatnio co drugi dzien to albo buzz albo speedi...ale po dzisiejszym zakupie Weri znowu jest buzz:-)
nasz wybor jechalismy po inny wozek ale kupilismy ten zwrotniejszy i mniejszy Buy your Quinny Buzz 3 Pushchair Midnight Inc Pack 80 reviews from Kiddicare 3 Wheelers | Online baby shop | Nursery Equipment_

wogole wlasnie mi sie przypomialo ze nie odebralismy w sklepie gratisu do wozka :wściekła/y: a byl to pojemnik tomee tippee na zuzyte pieluszki ktory zawijal je w folie zeby nie pachnialo brzydko ale jestem na siebie zla....:zawstydzona/y:

napewno dostaniesz gratis jak pojedziesz..jak mozesz to jedz dzis aby Cie jeszcze pamietali...
 
czekam na obnizke cen poza tym nie widze nic ciekawego dla mnie z tego co jest na aukcjach...poza tym mamnaszczescie jeszcze czas:-)

No pewnie ze masz czas :) a ja za chwilke jade odebrac mojego buzza, wkoncu koles przyjechal tym tirem z towarem dla mojego taty i moim wozeczkiem :-D wkoncu bede mogla go przetestowac na spokojnie nie tylko w domku ale i ogrodek zaliczy, i chodnik i trawke i kamyczki hehehe :-) oczywiscie zdam relacje pozniej i zmierze wam ta gondolke wkoncu :)
 
Wozio odebrany i poskladany :-) Jestem przeszczesliwa, strasznie mi sie podoba, no i latwosc skladania i rozkladania wozka to poprostu poezja :-) zmierzylam wam gondolke w srodku i wymiary sa 75x33 wiec chyba standart, ale pamietajcie ze buzy maja taka oplywowa spacerowke ze 5/6 miesieczne dziecko mozna juz przesadzic do spacerowki w cieplejsze kwietniowe i majowe dni :-) Ja jestem bardzo zadowolona i polecam BUZZA kazdemu :tak:
 
reklama
Wozio odebrany i poskladany :-) Jestem przeszczesliwa, strasznie mi sie podoba, no i latwosc skladania i rozkladania wozka to poprostu poezja :-) zmierzylam wam gondolke w srodku i wymiary sa 75x33 wiec chyba standart, ale pamietajcie ze buzy maja taka oplywowa spacerowke ze 5/6 miesieczne dziecko mozna juz przesadzic do spacerowki w cieplejsze kwietniowe i majowe dni :-) Ja jestem bardzo zadowolona i polecam BUZZA kazdemu :tak:

dolanczam sie do posta:tak:moja znajoma ze szkoly mojego synka jezdzi takim od roku czasu...a wczoraj razem zesmy sie umowily na kawke...spacerek po parku z dzieciakami no i miala tez ze soba roczna coreczke w woziu..oczywiscie w buzzie:-D:-Dpozwolila mi nim pokierowac z mala w srodku(chociaz jeszcze wprawy niemam:zawstydzona/y::-D)jechalo sie super...skretne kola umozliwialy szybkie i zwinne omijanie gowienek konskich:-D:-D:-Dze nie musialam co chwile przednich kol podnosic do gory..tz...raczki wozka do gory...oprocz tego..dziewczynka luiza...ma roczek i spokojnie miesci sie w spacerowce i jeszcze ma duzo miejsca na figlowanie w woziu...pasy zabezpieczajace spelniaja swoja role..luiza nie miala mozliwosci zbytnio wychylac sie za wozek....jesli chodzi o spacerowke ...ktoras z was pisala ze buzz ma minus poniewaz spacerowka niema obnizania podnozku i dziecko musi pol lezaco lezec z nozkami w gorze-czy jakos tak...mysle ze ten minus wcale nie jest minusem i dziecko wcale niema tragicznie...moja znajoma dodatkowo na podnozek dala kocyk,ze wzgledu tego ze dziecko bylo bez skarpetek...tak dla komforu...
mysle ze ten wozek spokojnie poslozy jej jeszcze przez rok...dodatkowo spytalam sie czy jej mala luiza jest na swoj wiek normalna waga i wzrostem...(bo czasami jest tak ze dzidzie sa troszke mniejsze lub wieksze)takze luiza jest pare centymetrow dluzsza na swoj wiek a waga normalna...takze po tym rowniez stwierdzam ze buzz to dobry wobor...przetestowalam..zobaczylam...i jestem zadowolona z mojego zakupu 100 procentowo:tak:a dodatkowo mozna dokupic do spacerowki specjalny materacyk by dzidzia miala wiecej komfortowo i miekko:tak:a ponadto taki kocyczek jest potem latwo zdjac i wyprac..i nie trzeba calej spacerowki czyscic...a i zapomnialam napisac ze jest dosc lekki i po schodach nie mialam wiekszego problemu sprowadzic go na dol a potem spowrotem na gore...bez problemu zmiescil sie do malego autka i malego bagaznika:-)
ale sie rozpisalam:-D:-D:-D
powodzenia w wyborach wozkow dziewczyny...by kazda z was miala taka sama satysfakcje w wyborze jak ja i xxxklaudziaxxx:tak:
 
Do góry