reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

OLICA sprzedawczyni w sklepie powiedziała mi, że zawsze jest "coś za coś". Nie można mieć wszystkiego na raz(niestety:cool2:) i mimo, że nie ma opcji f2f, to jest parę innych rzeczy, które to nadrabiają :tak:
Po drugie tak z autopsji wiem i widzę po przykładzie mojej kuzynki, że jej 4msczna córcia wcale nie chce na nią patrzeć, tylko musi mieć opuszczoną budkę i widzieć listki na drzewach i niebo ;-)
 
reklama
dziewczyny a co Wy sie uparlyscie na ta opcje faceto face??u mnie z corka nie bylo takiego problemu..nie chciala mnie ogladac i juz...patrzyla przed siebie i byla zadowolona:-)
 
Mi właśnie się tak wydaje, że dzidzia woli patrzec na świat, a mamę ma w domu i może się gapić w nią ile chce :) Dlatego wzięłam tego X-Landera.

Tylko większość dziewczyn tutaj na forum negowała wózki bez opcji F2F, że aż człowiek się przestraszył czy to fraktycznie ma aż takie znaczenie, żeby widzieć dziecko.
 
Mi właśnie się tak wydaje, że dzidzia woli patrzec na świat, a mamę ma w domu i może się gapić w nią ile chce :) Dlatego wzięłam tego X-Landera.

Tylko większość dziewczyn tutaj na forum negowała wózki bez opcji F2F, że aż człowiek się przestraszył czy to fraktycznie ma aż takie znaczenie, żeby widzieć dziecko.

sa okienka w budkach od spacerowki i przez nie mozna obserwowac dziecko co robi takze ja uwazam ze opcja f2f jest dla mnie zbedna..
 
Ja mam troche inne zdanie :sorry2:mieszkam praktycznie w gorach i zwłaszcza jesienia bardzo wieje wiec przestawiałam gondolke a pozniej spacerówkę w zalezności z ktorej strony wiało
zazwyczaj miałam odwrócone dziecko do siebie i pamiętam że jak przesiadłyśmy się do parasolki to strasznie mnie denerwowało że nie widzę dziecka :sorry2:
 
a ja mysle ze tylke ile nas tu jest tyle bedzie różnych opini bo kazda z nas ma inne wymagania co do wózków.... takze myśle ze nie warto nikogo negowac bo kazdemu odpowiada cos innego i na inne rzeczy zwraca uwage... oczywiscie opinia tez jest wazna bo inaczej po co byłby nam ten watek....:-)
 
a ja mysle ze tylke ile nas tu jest tyle bedzie różnych opini bo kazda z nas ma inne wymagania co do wózków.... takze myśle ze nie warto nikogo negowac bo kazdemu odpowiada cos innego i na inne rzeczy zwraca uwage... oczywiscie opinia tez jest wazna bo inaczej po co byłby nam ten watek....:-)

zgadzam sie:-)zreszta napisalam JAK DLA MNIE ta opcja jest zbedna:-)
 
a ja mysle ze tylke ile nas tu jest tyle bedzie różnych opini bo kazda z nas ma inne wymagania co do wózków.... takze myśle ze nie warto nikogo negowac bo kazdemu odpowiada cos innego i na inne rzeczy zwraca uwage... oczywiscie opinia tez jest wazna bo inaczej po co byłby nam ten watek....:-)

Jasne ja nikogo nie neguję dla mnie akurat to było istotne w wózku i tyle ;-)
 
reklama
Do góry