reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

madziek daj znać czy sprawdziłaś budkę w coneco toledo. jestem ciekawa czy one tak mają, czy ja trafiłam na jakieś felerne:-(
 
reklama
Dziewczyny muszę się pochwalić moim zakupem:) w końcu kupiliśmy wózeczek. Zdecydowaliśmy się na x landera:) w prawdzie używany ale przez niecały rok, po jednym dziecku, podobno nie ma śladów użytkowania bo dziecko kobiety od której kupiłam było nauczone nosić się na rękach i nie używała wózka w ogóle. Myślę że dotrze do mnie w przyszłym tyg. Jak tylko go otrzymam to zrobię zdjęcia i wstawię:) kolor turkusowy. Fotelika nie kupowałam bo mam maxi cosi od brata i wystarczy w razie potrzeby dokupić adaptery ale nie wiem czy będą potrzebne bo przecież będzie zima i nawet fusak się nie zmieści do fotelika więc w gondoli mała będzie jeździła a fotelik tylko w aucie będzie.
Tez kupilam turkusowy x-lander uzywany przez 3 miesiace, z fotelikiem maxi-cosi. Na jakies szybkie zakupy moze sie przydac fotelik, zreszta w praniu wszystko wyjdzie, najwyzej sobie dokupicie adaptery.
My swoj poskładalismy, sprawdzilismy i spowrotem do kartonu i nie zrobilam zdjec.
 
Mam fotke spacerówki zobaczymy jak będzie wyglądać w rzeczywistości, niestety fotki gondoli nie mam:(
xlander1.jpg

Wozio slicznie sie prezentuje. Kolorek cacy :-):-):-)

Trzymajcie kciuki dziewczyny:) Magda, ja trzymam za Twój wózek;-)
Nasz buzz to taka stalowa oliwka? Odcienie zielonego generalnie.. Praktyczny, przynajmniej się w bagażniku tak bardzo nie wybrudzi:)
Raz miałam irytującą sytuację na allegro, kupiłam 2 lampy, tu cytat, sprowadzone z UK. Przyszły, obejrzałam, wrzuciłam je do garażu i wystawiłam pozytyw.. Tylko, jako że nie byłam nigdy w UK i nie wiem jakie obowiązują tam żarówki, nie pomyślałam, ze mogą być inne niż w pl, a tu niespodzianka:-) I za nic kupić nie można takich. Napisałam do sprzedawcy, że powinien to w aukcji zaznaczyć, skoro sprzedaje w Pl. Ja nie mam obowiązku znać norm obowiązujących w poszczególnych krajach unii.. Oczywiście interwencja spotkała się z prymitywną odpowiedzą sprzedającego i tyle.
Ale odnośnie kosza napiszę, macie racje.. tym razem komentarza nie wystawiłam jeszcze:)



Tak myslalam ze to oliwka :-) no to ni ma sie czym martwic jak sie blotem czy czekoladkami pobrudzi heheh :-D
Co do kosza to pisz!!!! i walcz o swoje! nie ma co!
 
Ja wlasnie po powrocie z urlopu w Polsce, chcialam tylko sie pochwalic, ze kupilismy wozeczek:) Decyzja byla szybka, oboje wiedzielismy ze to jest to jak zobaczylismy go w sklepie. Troche poczytalam przed wyjazdem wasze opinie, nie szukalam konkretnych wozkow tylko wg kilku kryteriow, no i wybralismy wozeczek Saturn firmy Krasnal. Calosc kosztowala 1040zl, w tym wozek z gondola i spacerowka, fotelik do samochodu z adaptatorem umozliwiajacym przymocowanie do wozeczka, pompowane kola, mozliwosc ustawienia amortyzacji. Wozek prezentuje sie swietnie, niestety zostal w Polsce wiec nie dam rady wkleic zadnych zdjec.
Jak tylko przysla mi go z Polski zrobie fotki i wkleje.

KRASNAL w
 
Krasnal dla Krasnala:-) Oby dobrze służył;)
Wiecie co mi odnośnie kosza odpisali? Że było napisane w aukcji, że stan jest bdb a nie idealny, więc czego oczekuję, poza tym, że te kosze tak mają, że im uszy odpadają jak się ich trochę poużywa!!! Szkoda tylko, że nie napisali tego w opisie aukcji:baffled:
Czy to bezczelność, czy mi się zdaje?
 
Krasnal dla Krasnala:-) Oby dobrze służył;)
Wiecie co mi odnośnie kosza odpisali? Że było napisane w aukcji, że stan jest bdb a nie idealny, więc czego oczekuję, poza tym, że te kosze tak mają, że im uszy odpadają jak się ich trochę poużywa!!! Szkoda tylko, że nie napisali tego w opisie aukcji:baffled:
Czy to bezczelność, czy mi się zdaje?

To już jest szczyt bezczelności, odpadające uszy to stan bdb. Ten kosz jest uszkodzony, a jak coś jest uszkodzone to nie może być w stanie bdb, to jest jakaś kpina:angry: Na dodatek, każdą ewentualną wadę powinni opisać w aukcji:angry::angry::angry: I jeszcze po chamsku napiszą, że one tak mają i w trakcie użytkowania uszy odpadają. Co uświadamia jeszcze bardziej w przekonaniu, że sprzedają felerny towar. Walcz o Swoje. Po takim mailu jeszcze bardziej bym się nakręciła. Powinnaś to zgłosić do Administratorów Allegro. Tacy Sprzedwacy powinni być karani. Wystawienie negatywu pewnie nic nie zmieni, bo sprzedający w odwecie zrobi to samo. :angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Krasnal dla Krasnala:-) Oby dobrze służył;)
Wiecie co mi odnośnie kosza odpisali? Że było napisane w aukcji, że stan jest bdb a nie idealny, więc czego oczekuję, poza tym, że te kosze tak mają, że im uszy odpadają jak się ich trochę poużywa!!! Szkoda tylko, że nie napisali tego w opisie aukcji:baffled:
Czy to bezczelność, czy mi się zdaje?


ja tez bym napisala dla allegro zeby mieli na uwadze tego sprzedawce ze błędne opisy wstawia towarów a jezeli cos jest nie tak z towarem powinni uwzględnic to w opisie !!! a stan bdb to prawie ze idealny bo idealne to mozesz miec ze sklepu a bdb to jedynie ze uzywane i lekkie slady uzytkowe ale nie zerwane ucho czy jakies stałe plamy ktorych nei da sie usunac itp ... eh ... a masz zdjecia tego swojego kosza ?chetnie bym zobaczyla co on ci sprzedał :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Krasnal dla Krasnala:-) Oby dobrze służył;)
Wiecie co mi odnośnie kosza odpisali? Że było napisane w aukcji, że stan jest bdb a nie idealny, więc czego oczekuję, poza tym, że te kosze tak mają, że im uszy odpadają jak się ich trochę poużywa!!! Szkoda tylko, że nie napisali tego w opisie aukcji:baffled:
Czy to bezczelność, czy mi się zdaje?

Heh, dlatego nie cierpie kupowac przez internet... W sumie nie zamawiam ciuchow dla siebie nigdy z wysylki, bo ciezko z rozmiarami i najpierw musze przymierzyc, kazda bluzeczka moze lezec idealnie albo nie pasowac, nawet jesli rozmiar dobry. Co do sprzetu typu laptop, aparat fotogr. itp. zamawialismy i mielismy czasem sporo problemow bo tu, w UK przesylki zostawia sie pod drzwiami albo u sasiada, kiedys sasiadka nam odebrala aparat i ja sie wyklocalam z firma przez m-c ze nie dostarczyli, w koncu przyslali mi kopie faktury i tam byl podpis sasiadki z naprzeciwka:) Heh, cale szczescie nawet go nie odpakowala, ale co by bylo gdyby podpisala sie innym nazwiskiem?
Teraz wiec postanowilam, ze jesli kupie cokolwiek przez internet to tylko rzeczy typu sterylizator, kocyki dla dzidzi itp. bo i tak trzeba te rzeczy kupic nowe, a na pewno beda sie dobrze spisywac. Ale wozek kupilismy w sklepie, wszystkie ciuszki tez bede sama kupowac.
Teraz zostalo nam tylko lozeczko z wiekszych zakupow no i posciel.

Malina, az szkoda gadac... powinnas odeslac mu ten kosz spowrotem, wystawic negatywna opinie i pokazac zdjecia na allegro. To szczyt chamstwa zeby przysylac brudne rzeczy z pajakami. Jesli natomiast kosz jest do uzytku, wystarczy przymocowac raczki i zapomniec o problemie, nie warto stresowac siebie i dzidzi.
 
reklama
Pianistkja wozeczek z Krasnala bardzo ladny :-) slicznie sie prezentuje, oby sie sprawowal

Krasnal dla Krasnala:-) Oby dobrze służył;)
Wiecie co mi odnośnie kosza odpisali? Że było napisane w aukcji, że stan jest bdb a nie idealny, więc czego oczekuję, poza tym, że te kosze tak mają, że im uszy odpadają jak się ich trochę poużywa!!! Szkoda tylko, że nie napisali tego w opisie aukcji:baffled:
Czy to bezczelność, czy mi się zdaje?

Nazwalabym to szczytem bezczelnosci! :dry::dry::dry:
 
Do góry