reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

malina no to szczyt bezczelności i chamstwa! masz teraz maila od gościa jako dowód, więc przesyłaj go do allegro! i jeszcze wystaw komentarz i zaznacz w nim, że masz dowód na nieuczciwość sprzedającego w postaci maila w którym to napisał, że uszy są popsute, a w aukcji o tym nie było mowy!!!!!!!!!! CHAM!:wściekła/y:

dziewczyny a pro po coneco toledo to ja również jestem zainteresowana tym wózkiem i oglądałam kilka i faktycznie w paru ta budka skrzypi :-( ale trafiły mi się egzemplarze nie skrzypiące, więc to chyba nie ma reguły, że każdy skrzypi?
 
reklama
Macie Dziewczynki rację. Wahałam się, bo chciałam mieć to za sobą, ale stwierdzam, że zapłaciłam za dużo, jak na uszkodzoną używkę.. Na ostatniego maila nie dostałam odpowiedzi nawet:) Muszę się zorientować jak to zgłosić administratorowi, jeżeli sprzedawca oleje sprawę.


 
Witam
Mary_mary ja tez jestet zainteresowana wozkiem Q12, tylko ze nie mam mozliwosci zobaczenia go na zywo:-(
Jakie sa twoje wrazenie?? Czy przednie kola nie sa za male?? i czy jest zwrotny??
 
Witam
Mary_mary ja tez jestet zainteresowana wozkiem Q12, tylko ze nie mam mozliwosci zobaczenia go na zywo:-(
Jakie sa twoje wrazenie?? Czy przednie kola nie sa za male?? i czy jest zwrotny??
Ewka
Porównywałam 3 wózki - tako jumper, palex perfect i właśnie camarelo Q12
tako jumper - generalnie bardzo podobnie i również pozytywnie tyle tylko że q12 ma dłuższą gondole, a że długiej dzidzi się spodziewamy to zdecydowaliśmy się na q12 właśnie. Prowadzi się super a koła wcale nie wydają się być małe no i przede wszystkim są zwrotne z możliwością blokowania. Fajny materiał i możliwość regulowania nachylenia podstawy gondoli - zresztą cały opis masz na allegro
Palex perfect miał dwie wady - gondola była głębsza co równoznaczne było z tym że podstawa gondoli była niżej zawieszona więc więcej schylania... no i nie posiadała żadnych uchwytów do gondoli
Wszystkie modele oglądałam w sklepie firmy Maked w Jeleniej Górze, ale rzeczywiści nigdzie indziej tego modelu nie spotkałam. Z tego co wiem jest to wózek czeski... - tak wnioskuję bo po wklepaniu w google same czeskie strony się pojawiają :happy2:
 
dziewczyny a pro po coneco toledo to ja również jestem zainteresowana tym wózkiem i oglądałam kilka i faktycznie w paru ta budka skrzypi :-( ale trafiły mi się egzemplarze nie skrzypiące, więc to chyba nie ma reguły, że każdy skrzypi?
Gawit
Ja też myślałam o coneco toledo ale Pani w sklepie zwróciła mi uwagę że fotelik owszem jest ale nie da się go wpiąc w stelarz....
Przyjrzyj się tako jumper'owi - jak dla mnie ta sama półka a jest tam więcej opcji.. :tak:
 
Gawit
Ja też myślałam o coneco toledo ale Pani w sklepie zwróciła mi uwagę że fotelik owszem jest ale nie da się go wpiąc w stelarz....
Przyjrzyj się tako jumper'owi - jak dla mnie ta sama półka a jest tam więcej opcji.. :tak:
coneco to tylko jeden z moich typów :-) tako jumper x też biorę pod uwagę :-), chociaż póki co wygrywa matrix :-) też ta sama półka co jumper, a tańszy o 300 zł :-)
a jeszcze co do coneco toledo to ponoć fotelik baby smile polak (czy jakoś tak) da się wpinać w stelaż wózka, ale tak tylko na allegro w jakiejś aukcji wyczytałam, a poza tym, ten fotelik ciężko dostać. dziś w Łodzi zjeździłam kilka hurtowni i w żadnej tego fotelika nie mieli!
 
Hej, a czy któraś z Was widziała na żywo ten wózek:confused: Ramatti Wozek wielofunkcyjny AMBER
bardzo mi się podoba i może taki bym chciała zamiast Coneco Toledo.

Widziałam go na żywo i tez mnie zainteresował. Jedyne co mi nie pasuje to brak pompowanych przednich kół. Wiem, że był w Baby Maxx-ie bo koleżanka ostatnio kupiła.

Co do Coneco to nie wiem dziewczyny jak Wam ale odpychają mnie te chamskie nity (czy śruby to były) przy kołach. Jakoś to tak badziewnie wygląda...
 
Dotarł do mnie buzz!
I zanim zacznę ochać i achać, to mam pytania do Klaudzi i innych dziewczyn, które buzzy mają.. :-)
Jak działa hamulec?
Jak działa sprężyna gazowa - bo u mnie wózek nie rozkłada się sam:shocked2: Jak odblokuję to muszę pociągnąć za rączkę, wtedy się rozkłada, lekko, ale nie sam. Czy to się jakoś reguluje?
Wydaje mi się,że wózeczek ma luzy, czyli nie jest sztywny. Być może trzeba śrubki podokręcać, ale nie mam pewności..
Do tego jak zakładam gondolę na stelaż to jest ona lekko nachylona w kierunku pchającego wózek. Nie jest całkiem płasko. Czy można to jakoś wypoziomować?
Jeżeli i ten zakup mi nie wyszedł to chyba sepuku popełnię:szok:


 
reklama
Dotarł do mnie buzz!
I zanim zacznę ochać i achać, to mam pytania do Klaudzi i innych dziewczyn, które buzzy mają.. :-)
Jak działa hamulec?
Jak działa sprężyna gazowa - bo u mnie wózek nie rozkłada się sam:shocked2: Jak odblokuję to muszę pociągnąć za rączkę, wtedy się rozkłada, lekko, ale nie sam. Czy to się jakoś reguluje?
Wydaje mi się,że wózeczek ma luzy, czyli nie jest sztywny. Być może trzeba śrubki podokręcać, ale nie mam pewności..
Do tego jak zakładam gondolę na stelaż to jest ona lekko nachylona w kierunku pchającego wózek. Nie jest całkiem płasko. Czy można to jakoś wypoziomować?
Jeżeli i ten zakup mi nie wyszedł to chyba sepuku popełnię:szok:



a ile ma wozek wg sprzedawcy??ja na wiekszosc pytan Ci nie odpowiem bo nie mam buzza jeszcze...ale co do gondoli to wiem ze one sa lekko nachybone do prowadzacego wiec to jest ok u Ciebie!!czekam na zdjecia:-)
 
Do góry