reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Widziałam go na żywo i tez mnie zainteresował. Jedyne co mi nie pasuje to brak pompowanych przednich kół. Wiem, że był w Baby Maxx-ie bo koleżanka ostatnio kupiła.

Co do Coneco to nie wiem dziewczyny jak Wam ale odpychają mnie te chamskie nity (czy śruby to były) przy kołach. Jakoś to tak badziewnie wygląda...

A to nie wiedziałam, albo uwagi nie zwróciłam, że koła w nim nie są pompowane z przodu, podoba mi się, muszę zobaczyć go na żywo, ale nie napalam się za bardzo, jeszcze poszukam czegoś. Tak ostatnio myślę, ze chyba wózek to kupimy taki jakiś ładny nie drogi, a potem na wakacje wypasioną spacerówkę, bo typowe spacerówki są dużo lżejsze od tych z wózków wielofunkcyjnych. A my mieszkamy na 3 piętrze i będę mieć co targać na górę, bo do wózkowni nie zniosę, tam mogą być pająki:-(
 
reklama
a ja chyba kupię wózek dopiero jak dziedzic będzie na świecie. na ostatnich zajęciach w szkole rodzenia to podpowiedzieli...

i raczej będzie to ten x-lander z serii limitowanej (jeśli się jeszcze załapię;-)) a jak nie to quinny buzz albo speedi
 
Dotarł do mnie buzz!
I zanim zacznę ochać i achać, to mam pytania do Klaudzi i innych dziewczyn, które buzzy mają.. :-)
Jak działa hamulec?
Jak działa sprężyna gazowa - bo u mnie wózek nie rozkłada się sam:shocked2: Jak odblokuję to muszę pociągnąć za rączkę, wtedy się rozkłada, lekko, ale nie sam. Czy to się jakoś reguluje?
Wydaje mi się,że wózeczek ma luzy, czyli nie jest sztywny. Być może trzeba śrubki podokręcać, ale nie mam pewności..
Do tego jak zakładam gondolę na stelaż to jest ona lekko nachylona w kierunku pchającego wózek. Nie jest całkiem płasko. Czy można to jakoś wypoziomować?
Jeżeli i ten zakup mi nie wyszedł to chyba sepuku popełnię:szok:



1. hamulec z tego co pamietam dziala tak ze naciska sie go tylko po jednej stronie (chyba po prawej) a po lewej sie go odblokowywuje. Nie jestem w 100% pewna

2. oczywiscie wozek sie nie rozlozy sam, bo by ci trzasnal w zeby i tyle hehe, u mnie wystarczy ze go lekutko pociagne, wystarczy jednym palcem, jezeli u Ciebie chodzi ciezej to wystarczy nasmarowac i bedzie cacy. i nie bedzie strasznie szybko sie rozkladal bo by mogl krzywde zrobic tylko plynnie :)

3. Moj tez nie jest idealnie sztywny co wedlug mnie jest lepsze, bo latwiej sie go prowadzi, ale moze faktycznie podokrecaj srubki (tylko ktore? :confused:) hehe
Pamietaj ze wozeczek jest uzywany i bedzie troszeczke "wyrobiony"
A poza tym to przynajmniej mozna pobujac troszku wozeczkiem, ja nie lubie tych strasznie sztywnych, kazdy wstrzas dzidzia pozniej czuje a tak bedzie bardziej amortyzowal wszystkie wstrzasy :)

4. Gondole faktycznie sa lekko pochylone, tez sie wystraszylam na poczatku ale dzidzi nic nie bedzie, widocznie tak ma byc hehe

A ogolnie jak zadowolona jestes????? Wydaje mi sie ze teraz gdy Cie uspokoje troszke to wozio chyba udany? :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny:) Ja też od rana w dobrym humorze:) w końcu doczekałam się wózeczka:) dotarł dzisiaj rano:) już oczywiście poskładany sprawdzony, stan super:) jeszcze są te frendzelki na kołach:) Jak na wózek używany stan faktycznie 1sza klasa:) Oby Wam też udało się kupić tak jak mi:) Życzę Wam tego z całego serducha:-)

aaa... i dla tych co się nie orientują:) gondola jest identyczna jak w quinny, wielkość ta sama, wygląd dokładnie ten sam:) spacerówka super ze względu na regulację wysokości oparcia na pasach:)
 
Do góry