reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Negatywa nie wystawię, ale zastanawiam sie nad neutralny komentarzem. Przewijak wyszorowałam i nie jest źle:) Prawie kolor zmienił:-) A był raczej tani, więc niech będzie.. Sprzedający flejtuch, ale ogólny stan do przeżycia.
Z koszem się zastanawiam, bo uszkodzone uszy, to już nie jest kwestia kosmetyki, ale uszkodzenie mechaniczne:baffled: Tego nie wyszoruję. Wrr..
Gosia, specjalnie dla Ciebie to robię:-D Jak zapeszę to CI nie daruję;-)

dzieki za zdjecie:-)fotelik jest piekny:-)a wozio to fiolet tak??i tez mam nadzieje ze z wozkie bedzie wszystko ok:-)a ten kosz ja bym na Twoim miejscu reklamowala..napisz mejla do sprzedawcy co zamierza z tym zrobic!!
 
reklama
Negatywa nie wystawię, ale zastanawiam sie nad neutralny komentarzem. Przewijak wyszorowałam i nie jest źle:) Prawie kolor zmienił:-) A był raczej tani, więc niech będzie.. Sprzedający flejtuch, ale ogólny stan do przeżycia.
Z koszem się zastanawiam, bo uszkodzone uszy, to już nie jest kwestia kosmetyki, ale uszkodzenie mechaniczne:baffled: Tego nie wyszoruję. Wrr..
Gosia, specjalnie dla Ciebie to robię:-D Jak zapeszę to CI nie daruję;-)

Malina wozeczek prezentuje sie cacy "ale nie zapeszac" :-)
Co do koszyka to ja tez bym napisala do sprzedawcy! co za dran jeden :wściekła/y::wściekła/y: co innego gdyby w opisie zaznaczyl ze ucha od koszyka sa naderwane.

Dziewczyny muszę się pochwalić moim zakupem:) w końcu kupiliśmy wózeczek. Zdecydowaliśmy się na x landera:) w prawdzie używany ale przez niecały rok, po jednym dziecku, podobno nie ma śladów użytkowania bo dziecko kobiety od której kupiłam było nauczone nosić się na rękach i nie używała wózka w ogóle. Myślę że dotrze do mnie w przyszłym tyg. Jak tylko go otrzymam to zrobię zdjęcia i wstawię:) kolor turkusowy. Fotelika nie kupowałam bo mam maxi cosi od brata i wystarczy w razie potrzeby dokupić adaptery ale nie wiem czy będą potrzebne bo przecież będzie zima i nawet fusak się nie zmieści do fotelika więc w gondoli mała będzie jeździła a fotelik tylko w aucie będzie.

Magdziu czekamy na fotki :-):-):-)
 
Mam fotke spacerówki zobaczymy jak będzie wyglądać w rzeczywistości, niestety fotki gondoli nie mam:(
xlander1.jpg
 
Trzymajcie kciuki dziewczyny:) Magda, ja trzymam za Twój wózek;-)
Nasz buzz to taka stalowa oliwka? Odcienie zielonego generalnie.. Praktyczny, przynajmniej się w bagażniku tak bardzo nie wybrudzi:)
Raz miałam irytującą sytuację na allegro, kupiłam 2 lampy, tu cytat, sprowadzone z UK. Przyszły, obejrzałam, wrzuciłam je do garażu i wystawiłam pozytyw.. Tylko, jako że nie byłam nigdy w UK i nie wiem jakie obowiązują tam żarówki, nie pomyślałam, ze mogą być inne niż w pl, a tu niespodzianka:-) I za nic kupić nie można takich. Napisałam do sprzedawcy, że powinien to w aukcji zaznaczyć, skoro sprzedaje w Pl. Ja nie mam obowiązku znać norm obowiązujących w poszczególnych krajach unii.. Oczywiście interwencja spotkała się z prymitywną odpowiedzą sprzedającego i tyle.
Ale odnośnie kosza napiszę, macie racje.. tym razem komentarza nie wystawiłam jeszcze:)


 
Dziewczyny muszę się pochwalić moim zakupem:) w końcu kupiliśmy wózeczek. Zdecydowaliśmy się na x landera:) w prawdzie używany ale przez niecały rok, po jednym dziecku, podobno nie ma śladów użytkowania bo dziecko kobiety od której kupiłam było nauczone nosić się na rękach i nie używała wózka w ogóle. Myślę że dotrze do mnie w przyszłym tyg. Jak tylko go otrzymam to zrobię zdjęcia i wstawię:) kolor turkusowy. Fotelika nie kupowałam bo mam maxi cosi od brata i wystarczy w razie potrzeby dokupić adaptery ale nie wiem czy będą potrzebne bo przecież będzie zima i nawet fusak się nie zmieści do fotelika więc w gondoli mała będzie jeździła a fotelik tylko w aucie będzie.

Koniecznie musisz nam go pokazać:tak:
 
Kurcze kupowanie rzeczy na allegro to fajna sprawa bo można kupić taniej ale nie ma to co wejść do sklepu, pooglądać, dotknąć, kupić i mieć od razu:) Mam nadzieje że zrobiłyśmy dobry zakup:-) grunt to pozytywne myślenie:)
 
Magda super kolorek wozia i ja slyszalam ze x-landery maja dobre opinie:-)

Malina na tych zdjeciach nie widac ze to oliwkowy kolor hehe:-)czekamy na Twoje zdjecia bo to hcyba zdjecia sprzedawcy:-)
 
ja jakis czas temu tez kupowalam na allegro wozek uzywany i balam sie ale mysle okazja jest wiec biore no i jestem zadowolona bo wozek jak nowy ... :) pozatym kupowalam ciuszki uzywane zazwyczaj i balam sie no ale co zrobic...

ja bym nie zostawila tak tej sprawy z koszem i przeijakiem chociaz komentarz wystaw negatywny a wozek pewnie przyjdzie idealny hehe :p
a na przewijaki mozna dokupic pokrowce i zakryc mozna wiec jakos se poradzisz :)
 
reklama
Wózek ma przyjść na początku przyszłego tygodnia, na pewno wstawię zdjątka.. Przewijak (i wanienka bo to taka komoda właściwie) po wyszorowaniu jest ok. Brak pęknięć i przebarwień.. Trochę rysek na nogach.. ale przeżyję. Odnośnie kosza już piszę:)


 
Do góry