reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Dziewczyny, no i stało się...ZAMÓWIŁAM WÓZEK:-):-D:-D Ale się cieszę, gorzej jak dziecko no hehe. Znalazłam go prawie 200 zł taniej niż u producenta(1588zł) i większości sklepów, jak na razie najtaniej jak widziałam X-Lander xa z 2009roku spacerówka i gondola za 1497zł, a dziś rano znalazłam za dokładnie 1396zł!!! Gdybym jeszcze mieszkała w Bydgoszczy, to nic musiałabym płacić za przesyłkę:cool2:
Dzwoniłam do tego sklepu bo nie wierzyłam, ale pan wszystko potwierdził i powiedział, że wózeczek wyślą w poniedziałek a we wtorek będę go już miała bo to kurier :-)
Dlatego dla wszystkich chętnych na X-Landera podaję stronkę Smyk - Sklep internetowy
Mają też inne rzeczy i też taniej, ja już dodałam tę stronkę do ulubionych :-D
 
reklama
Dziewczyny, no i stało się...ZAMÓWIŁAM WÓZEK:-):-D:-D Ale się cieszę, gorzej jak dziecko no hehe. Znalazłam go prawie 200 zł taniej niż u producenta(1588zł) i większości sklepów, jak na razie najtaniej jak widziałam X-Lander xa z 2009roku spacerówka i gondola za 1497zł, a dziś rano znalazłam za dokładnie 1396zł!!! Gdybym jeszcze mieszkała w Bydgoszczy, to nic musiałabym płacić za przesyłkę:cool2:
Dzwoniłam do tego sklepu bo nie wierzyłam, ale pan wszystko potwierdził i powiedział, że wózeczek wyślą w poniedziałek a we wtorek będę go już miała bo to kurier :-)
Dlatego dla wszystkich chętnych na X-Landera podaję stronkę Smyk - Sklep internetowy
Mają też inne rzeczy i też taniej, ja już dodałam tę stronkę do ulubionych :-D
No to gratukuje wyboru, bo ja to sie czaje i czaje...
Fajna strona, a te limitowane wersje sa ekstra!! No i jab by nie patrzec, to za 2300 jest caly zestaw, z torbami, parasolem itp wiec wydaje mi sie ze nienajgorzej.
 
Nie uwierzycie, ale chyba sie zdecydowałam na wozek i nawet znalazłam na allegro fajny komis z wozkami w świetnym stanie. Tylko musze sie upewnic czy oby na pewno to jest dobra cena, ale za caly zestaw x-landera xa, z przesylka 1700zł to mysle, że jest ok.
albo na ten sie zdecydujemy, bo taki ciemny mi sie podoba luksusowy X-LANDER XA + FOTELIK x-car MEGA okazja (698433312) - Aukcje internetowe Allegro,
albo na niebieski luksusowy X-LANDER XA + FOTELIK x-car MEGA okazja (698432635) - Aukcje internetowe Allegro
CO MYŚLICIE????????????????????????????????????????
 
Bierz niebieski:tak: Ten grafitowy owszem ładny, ale tak jakoś ponuro wygląda trochę, a po drugie w lato mogłaby spacerówka wyblaknąć, poza tym ciemne kolory przyciągają słońce i byłoby maluszkowi gorąco chyba :-)
 
Dzięki mamuski za opinie. Pokaze tatuśkowi, bo on jeszcze nie widział.

A wy kupujecie wozek z fotelikiem lub dokupujecie do kpl?? Tak sie zastanawiam czy faktycznie korzysta sie z fotelika, ale to chyba glupie pytanie, bo penie nie raz sie przyda. W samochodzie lub na szybkie zakupy wygodniejszy fotelik niz gondola, ale tyle sie mowi ze to nie zdrowe dla dzidzi. Ale chyba z umiarem nie zaszkodzi
 
Bez przesady, wszyscy dużo gadają ale ile z tego jest prawdą... Gdyby fotelik był taki niezdrowy to by trąbili o tym na prawo i lewo albo zaprojektowali inny wygląd. A skoro są w sprzedaży i wszystkie foteliki 0-13kg wyglądają tak samo, to jednak nie uśmiercają tych maluchów ;-) Po drugie nie jeździsz codziennie z niemowlakiem na zakupy itp. a chyba lepiej np. w zimę wsadzić bobaska do fotelika i w 15min dojechać do sklepu, niż tłuc się 30min autobusem z 30 osobami z czego 15 jest chorych...:sorry2:

My dokupujemy Maxi Cosi, cały czas poluje na jakiś używany w kolorze Chili Pepper ale na razie nic:-( Jak do porodu nie znajde to kupię ten Lily Pink czy jakoś tak, a niech to :cool2:
 
Nie uwierzycie, ale chyba sie zdecydowałam na wozek i nawet znalazłam na allegro fajny komis z wozkami w świetnym stanie. Tylko musze sie upewnic czy oby na pewno to jest dobra cena, ale za caly zestaw x-landera xa, z przesylka 1700zł to mysle, że jest ok.
albo na ten sie zdecydujemy, bo taki ciemny mi sie podoba luksusowy X-LANDER XA + FOTELIK x-car MEGA okazja (698433312) - Aukcje internetowe Allegro,
albo na niebieski luksusowy X-LANDER XA + FOTELIK x-car MEGA okazja (698432635) - Aukcje internetowe Allegro
CO MYŚLICIE????????????????????????????????????????

Też uważam, że ten drugi ładniejszy. A co do samego modelu to jak najbardziej popieram - tez wybrałam X-Landera tylko w wersji 2009.

Dzięki mamuski za opinie. Pokaze tatuśkowi, bo on jeszcze nie widział.

A wy kupujecie wozek z fotelikiem lub dokupujecie do kpl?? Tak sie zastanawiam czy faktycznie korzysta sie z fotelika, ale to chyba glupie pytanie, bo penie nie raz sie przyda. W samochodzie lub na szybkie zakupy wygodniejszy fotelik niz gondola, ale tyle sie mowi ze to nie zdrowe dla dzidzi. Ale chyba z umiarem nie zaszkodzi

Fotelik musi być - w wielu szpitalach nawet nie wypuszczą mamy z dzieckiem jak nie mają przy sobie fotelika. Dla małego dziecka podróż w foteliku nie powinna być dłuższa niż 2 godziny bez przerwy więc dłuższe zakupy na stelażu raczej odpadają - lepiej mieć w bagażniku spacerówkę. Ale na różnych stronach wyczytałam, że należy unikać używanych fotelików ze względów bezpieczeństwa.
 
reklama
Do góry