reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

zgadzam sie nie ma wozka idealnego i zawsze cos moze nam niepasowac:-)ja wiem ze buzz nie jest idealny ale to jest moj wybor:-)i taki chce kupic:-)
 
reklama
Jak wcześniej pisałam kupiliśmy w hurtowni juz jakiś czas temu wózek X-LANDER XA 2008 ZIELONY (głęboko-spacerowy) za 1199 zł.

A teraz dokupiłam na Allegro używany fotelik Maxi-Cosi Cabrio-Fix za 250 zł.
Odbiór osobisty, bo akurat mąż jest w Wawie w delegacji.

Cieszę się bo wyszło na to, że cały wózek X Lander XA (3w1) wyniósł nas tylko 1450 zł !!!!:tak::biggrin2::-D

Oto fotka fotelika (gratis babka dołączyła pałąk z wiszącymi zabawkami) :biggrin2:
Fajnie, że trafiłas tak tanio fotelik. A w tej cenie mialas jakies dodatki typu torba x-bagIII, parasol czy cos takiego?? Czy bedziesz dokupowac? Bo ja bez duzej torby do wozka sobie nie wyobrazam, bo sie bardzo przyda, a parasol juz na wiosne i lato bedzie jak znalazł wiec i tak tzrba bedzie dokupic. Nie wspomne juz o tych pokrowcach i foliach.
 
Mam pytanie do dziewczyn, które wybrały X-Landera w komplecie z fotelikiem. Nigdzie nie znalazłam testów tego fotelika X-Car. Napisałam nawet maila z tym pytaniem na stronę fotelik.info ale nie odpisali mi. Macie jakies informacje na jego temat?
Wiem, że można wybrac fotelik MaxiCosi, który jest w czołówce testów bezpieczeństwa ale zanim się zdecyduję, chcialabym poznać też wyniki X-Cara.
 
Fajnie, że trafiłas tak tanio fotelik. A w tej cenie mialas jakies dodatki typu torba x-bagIII, parasol czy cos takiego?? Czy bedziesz dokupowac? Bo ja bez duzej torby do wozka sobie nie wyobrazam, bo sie bardzo przyda, a parasol juz na wiosne i lato bedzie jak znalazł wiec i tak tzrba bedzie dokupic. Nie wspomne juz o tych pokrowcach i foliach.

Wersja głęboko-spacerowa-kupiono w hurtowni Askot we Wrocławiu na wyprzedaży ( 1199 zł)
W skład weszły:

Spacerówka XA
Gondola X-Pram+ pokrowiec
Adaptery do gondoli
1 x folia p/deszczowa (do gondoli)
Moskitiera
Mała torebka
Śpiworek do spacerówki
Pompka do kół

Parasolkę jesli dokupię to na wiosnę.
Torby dużej nie chcę tzn wydaje mi się zbędna.
Moskitierę na spacerówkę chyba można dobrać niekoniecznie z firmy X-lander.

Mam pytanie do dziewczyn, które wybrały X-Landera w komplecie z fotelikiem. Nigdzie nie znalazłam testów tego fotelika X-Car. Napisałam nawet maila z tym pytaniem na stronę fotelik.info ale nie odpisali mi. Macie jakies informacje na jego temat?
Wiem, że można wybrac fotelik MaxiCosi, który jest w czołówce testów bezpieczeństwa ale zanim się zdecyduję, chcialabym poznać też wyniki X-Cara.

Nie mam pojęcia.
Powiem Ci, że mnie trochę te testy bezpieczenstwa bawią tzn traktuje to z przymrużeniem oka, ponieważ jak dochodzi do poważnego wypadku to sądzę, że ani X-Car ani Maxi Cosi jakoś specjalnie dziecka nie ochronią.
 
Powiem Ci, że mnie trochę te testy bezpieczenstwa bawią tzn traktuje to z przymrużeniem oka, ponieważ jak dochodzi do poważnego wypadku to sądzę, że ani X-Car ani Maxi Cosi jakoś specjalnie dziecka nie ochronią.

Nie zgodzę się z Tobą - to nie sa testy robione przez użytkowników tylko przez międzynarodowe, niezależne organizacje związane z ruchem drogowym, takie same ja crash testy samochodów. Wygląda to tak, że manekin imitujący dziecko jest w różnych fotelikach poddawany takim siłom jak w przypadku wypadku samochodowego. Oczywiście, jeżeli jedzie się 120 km/h to nie wiele można zrobić ale to juz nie będzie wina fotelika tylko kierowcy.
 
Nie zgodzę się z Tobą - to nie sa testy robione przez użytkowników tylko przez międzynarodowe, niezależne organizacje związane z ruchem drogowym, takie same ja crash testy samochodów. Wygląda to tak, że manekin imitujący dziecko jest w różnych fotelikach poddawany takim siłom jak w przypadku wypadku samochodowego. Oczywiście, jeżeli jedzie się 120 km/h to nie wiele można zrobić ale to juz nie będzie wina fotelika tylko kierowcy.

Oczywiście, że nie przez użytkowników :-)
Chodzi mi tylko o to, że jak ktoś np uderzy w Twoje auto z impetem ponad 100 km na godzinę to czy to X-Car czy Maxi-Cosi (mimo niby lepszych crash testów Maxi-cosi) dzidzia ma chyba małe szanse.
 
Ja zamowilam Tako jumper x,jakos w tym tyg ma do mnie datrzec.
Zdecydowalam sie na kolor bezowy:Mam nadzieje ,ze bede zadowolona
 
Kevinka, to już masz problem z głowy !:tak:
Ja czekam na kuriera, mam nadzieję, że tak do 12:00 się zjawi bo chyba oszaleję...

A co do bezpieczeństwa na drogach to obejrzyjcie [ame="http://www.youtube.com/watch?v=YY4hICSiRa4"]YouTube - Please drive safe.....[/ame]
Tylko proszę bez nerwów(chociaż ja i tak płaczę jak to oglądam...).
 
reklama
Do góry