reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WÓZEK - wasz wybór !

aga piekna fura:D ja z tych samych powodow czekam na wiosne 2011:/ ten co podlinkowalam to jest z 2008 roku i kosztuje tylko 455zl:/ ale ale...twoj mi sie tez podoba;) moze w przyszlym roku bedzie tanszy...

Kira tu masz troche taniej tego cybexa co aga dala *Wózek Spacerówka CYBEX CALLISTO Indigo Nowy*24H (1183887866) - Aukcje internetowe Allegro ale jeszcze w tamtym tyg byly na allegro za 650zl plus chyban50zl wysylka bo byly z niemiec...

ja tam zostaje przy maclarenie quescie i moze dla Mai volo nabede tez w uk bo ona to len jeslu trzeba gdzes dlaej isc...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a czemuż to kupujecie już nowe wózki skoro spacerówki macie jeszcze z wielofunkcyjnych?
Ja chyba dopiero zakupię na następną wiosnę bo na zimę te "parasolki" się nie nadają np. na śnieg z tymi malutkimi kółeczkami. Poza tym kurczę za wózek teutoni zapłaciłam ponad 4000 PLN i narazie szkoda mi go w kąt rzucić :(.
A tak na marginesie kupiłam teutonię bo firma i sprzedawcy polecali ale koleżanka na Musiaka i dla następnej dzidzi właśnie jego kupię. A kolorki jakie piękne active cofe albo niebieściutki ahh...Chociaż wydaje mi się ze moja teutonia jest tak jaby poręczniejsza. Koleżanka w spacerówce Mutsy wozi jeszcze ponad rocznego smyka, jest o wiele głębsza niż moja teutonia i niby takie same wymiary siedziska ale jakoś więcej msc ma - tak więc tyle myślalam nad wózkiem a i tak źle wybrałam.
Teraz już będę o wiele mądrzejsza, chociaż szczerze powiem, ze te "Parasolki" nawet mclarena mi się jakoś nie widzą, i te kółka podwójne. Może jakoś w realu mnie przekonają bo jak narazie wybredna jestem :(
 
Dziewczyny a czemuż to kupujecie już nowe wózki skoro spacerówki macie jeszcze z wielofunkcyjnych?
Ja chyba dopiero zakupię na następną wiosnę bo na zimę te "parasolki" się nie nadają np. na śnieg z tymi malutkimi kółeczkami. Poza tym kurczę za wózek teutoni zapłaciłam ponad 4000 PLN i narazie szkoda mi go w kąt rzucić :(.
A tak na marginesie kupiłam teutonię bo firma i sprzedawcy polecali ale koleżanka na Musiaka i dla następnej dzidzi właśnie jego kupię. A kolorki jakie piękne active cofe albo niebieściutki ahh...Chociaż wydaje mi się ze moja teutonia jest tak jaby poręczniejsza. Koleżanka w spacerówce Mutsy wozi jeszcze ponad rocznego smyka, jest o wiele głębsza niż moja teutonia i niby takie same wymiary siedziska ale jakoś więcej msc ma - tak więc tyle myślalam nad wózkiem a i tak źle wybrałam.
Teraz już będę o wiele mądrzejsza, chociaż szczerze powiem, ze te "Parasolki" nawet mclarena mi się jakoś nie widzą, i te kółka podwójne. Może jakoś w realu mnie przekonają bo jak narazie wybredna jestem :(
ja kupilam, bo bardzo czesto jezdzimy po polsce i jak mialam wielofunkc to oprocz niego niewiele sie do bagaznika miescilo :) a teraz mi sie wydaje ze mamy za duzy samochod ;)
 
ja kupilam parasolke bo poprzedni wozek byl dosc ciezki i tez juz nic innego do bagaznika nie wchodzilo, tez myslalam o mura i strasznie mi sie podobala ale pan w sklepie powiedzial, ze daszek jest doscnisko a mala jest dosc wysoka i szybko bedzie za maly.... tak wiec poczatkowo w ogole nie rozwazalam parasolki ale po uwzglednieniu za i przeciw na zdrowy rozsadek dla nas byl to najlepszy wybor ;-) no i poki co jestem bardzo zadowolona i nie mam zastrzezen, ale gdybym zaplacila 4000tys za wozek to napewno bylo by mi szkoda juz zmieniac chociaz mysle, ze chyba jednak tyle bym nie dala.
 
reklama
Do góry