reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WÓZEK - wasz wybór !

reklama
Ja nie mialam komu oddac.... a przy nastepnym dziecku bede juz madrzejsza i nie kupie nieporecznego wielofunkcyjnego tylko mala zgrabna gondolke :) no ale czlowiek uczy sie na bledach :D
 
a ja slyszalam o tym wozku same dobre opinie..na pazdzierniku 2009 duzo dziewczyn je kupilo i sobie chwala:-)
z trójkołowcami są problemy na podjazdach
ja mam 3kolowca i nie mam problemow na podjazdach...
zakupilismy nowa bryczke dla Amelki... mialo byc graco symbio lecz po rozmowach z kilkoma madrymi panami w kilku sklepach oraz glebokim zastanowieniu z zalem stwierdzilam, ze maja racje i moje dziecko szybko z niego wyrosnie tak wiec stanelo na mclarenie Maclaren Techno XLR - Maclaren Techno XLR Coffee/Powder Pink /kolekcja 2010 Maclaren.pl poki co jestem zadowolona :-)
sliczny:-)
super!!!! ach ja musze czekac do wiosny na nowe cudo tak z Marcinem zdecydowaliśmy

a ja juz M przekonalam ze jest mi niezbedny wozek i do pazdziernika musze cos wyszukac i nabyc w UK bo tam taniej...:-)
 
A ja sie juz prawie zdecydowałam na wózek Graco Mirage. Widziałam w sklepie i spodobał mi sie. Na allego jest 90zl tanszy niz u mnie w sklepie:szok:
 
mnie sie podoba jeszcze tez:

CYBEX ONYX kolor sand - spacerwka OPIS

ale bede musiala chyba zaczekac do przyszlej wiosny:zawstydzona/y:

kira my też kupujemy cybexa komisyjnie wybraliśmy tego: Wózek Wielofunkcyjny Cybex Callisto, Cybex, Wózki dziecięce wielofunkcyjne - sklep internetowy dla dzieci – www.babyexpress.pl
i też dopiero na wiosnę no bo w sumie nie jest nam teraz strasznie potrzebny a w zimie nie wyobrażam sobie taką parasolką się poruszać a miejsca na 2 wozy nie mam
 
aga piekna fura:D ja z tych samych powodow czekam na wiosne 2011:/ ten co podlinkowalam to jest z 2008 roku i kosztuje tylko 455zl:/ ale ale...twoj mi sie tez podoba;) moze w przyszlym roku bedzie tanszy...
 
reklama
Do góry