reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WÓZEK - wasz wybór !

reklama

jest tez wersja czterokolowa, ktora bardziej mi odpowiada, pytam raczej o marke i moze konkretnie tez wozek ktos testowal?

Wozek ESPIRO MAGIC 4 folia+przykr.+parasol+kurier (1165074203) - Aukcje internetowe Allegro

hmmmm podróba quinny zappa z udogodnieniami czyt. rozkładane siedzisko
ale do rzeczy za ta cenę wolała bym kupić używanego maclarena z racji np wypowiedzi lagajki na poprzedniej stronce :-)
 
mam espiro ale vektor jako firma ok ,chociaż stelaż który miał być aluminiowy nie jest wykonany z czystego aluminium i miałam problem ze spawaniem (jak się kółko oderwało - wina lotniska lub przewoźnika),za to serwis jest ok , jak wysłałam maila z pytaniem to do mnie zadzwonili i bez problemu się dogadaliśmy
 
reklama
zakupilismy nowa bryczke dla Amelki... mialo byc graco symbio lecz po rozmowach z kilkoma madrymi panami w kilku sklepach oraz glebokim zastanowieniu z zalem stwierdzilam, ze maja racje i moje dziecko szybko z niego wyrosnie tak wiec stanelo na mclarenie Maclaren Techno XLR - Maclaren Techno XLR Coffee/Powder Pink /kolekcja 2010 Maclaren.pl poki co jestem zadowolona :-)

super!!!! ach ja musze czekac do wiosny na nowe cudo tak z Marcinem zdecydowaliśmy
 
Do góry